Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Neon színű körömlakkok -...

Neon színű körömlakkok - nektek bejön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nektek bejön a neon színű körömlakk? Narancssárga, citromsárga, zöld, türkizkék, rózsaszín? Nekem kifejezetten be jön. :) Van már narancssárgám és citromsárgám, most kékes körömlakkom van, de az szörnyű, mert a körömlakk ecsetje eléggé rossz. Ki lehet valahogy cserélni? Valamit hogy ne legyen annyira sűrű a körömlakk?


A válaszokat köszönöm. :)


2011. okt. 29. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Van egy neonpink körömlakkom, azt imádom, de más színben nem használnék.

Illetve kisebb koromban volt narancssárga, az nagyon tetszett, de utólag belátom, hogy nagyon durva volt:)

2011. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha valakinek olyan a stílsa, hogy szereti a színeket, akkor kifejezetten tetszik, de csak egy színben :)
2011. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-2 éve még tetszett, de akkor is csak nyáron.. mostmár nem kennék olyat a körmömre :)
2011. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik. különben próbáld azt, hogy egy másik körömlakkból szedd ki az ecsetet, ami már kifogyóban van, törölgesd le, vagy körömlakklemosóval mosd le, és tedd bele a másik körömlakkodba. remélem érted.
2011. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, a pasztell színeket szeretem.
2011. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem zöldet,mert nagyon megtetszett. Hosszú körmöm van,négyszögletes, és én csak a végét festettem ki,majd lekentem az egész körmömet átlátszóval. Ezt csak nyáron csináltam,és ilyenkor zöld vagy citromsárga felsőt hordtam.

Most nem csinálnék ilyet,kicsi is a körmöm meg nem vagyok már 10-en éves.:)

De egy 15év körüli,színes ruhás csajnak jól áll szerintem.:)

2011. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gusztustalan (főleg a zöld színűek, de az összes csúnya)

21/N

2011. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon nem,nekem ritkán van kifestve a körmöm mert a természetes köröm a legszebb
2013. jan. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!