Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A drágább körömlakkok tényleg...

A drágább körömlakkok tényleg tartósabbak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2012. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tartósabb a drágább
2012. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fajtája válogatja. Nekem van drága körömlakkom, ami egy nap alatt is csúnyán lekopik, és van olyan olcsó lakkom, ami egy hét után is szép. Én általában olcsót szoktam venni, van egy-két márka, ami bevált, azokat keresem általában. :)
2012. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy melyik az a pár márka?:)
2012. jan. 18. 15:24
 5/13 anonim ***** válasza:
én Manhattan-t használok. nekem az olcsóbbak hamar lekoptak, ez bírja:)
2012. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt így nem lehet megmondani.

Színenként és típusonként is eltér egy márkán belül is.

Van olyan 300 forintos moyra meg sissi lakkom, ami napokig bírja, a manhattan meg lekopik egy nap után. Claire's lakkom szintén jól bírja, de próbáltam egy másik színt, az meg kb semeddig.

szvsz annyival tuti nem bírja tovább, hogy kiadjak érte annyit csak ezért (mondjuk szín, fedés stb miatt talán. :D)

Inkább azon az állásponton vagyok, hogy veszek egy jó fedőlakkot (arra többet is lehet költeni egyszer), és kész. :D Ajánlom az essence btgn-t, valami 700 forint körül van, és ténylegjól bírja, kivéve ha sokat mosogatsz, azt nem szereti. :D

2012. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jan. 18. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos. A sötét matt színek mindenképpen hamarabb kopnak, főleg ha sikálsz, mosogatsz. Pl. piros, fekete, sötétkék.

A halványabb gyöngyházas színekből jó az olcsóbb is. Nekem sötét színű lakk csak a lábamon tartós, kezemre halványat veszek pont emiatt. Nekem a márkás is csak két napig bírja, ha házimunkát végzek. 1000 Ft-nál többet meg nem érdemes kiadni egy lakkra szerintem.

2012. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én az OPI márkáról tudom,hogy az biztosan jó, és tartós. nekem nincs, csak barátnőmnek van. ~2 hétig szokott neki megmaradni. (bár akkro meg már lenő..)

elég drága, de ha belegondolok,szerintem az se jobb, ha sűrűn kell újat venni az olcsóbból, mivel hamar elfogy...:/

2012. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem astor -ok vanna , de van moyra is, az astor tartósabb, de közüle is az, ami kicsit csillámos, nem az a nagyon csillogó, hanem amit egy fél óráig vakarni kell ha le akarom körömlakklemosóval mosni :D
2012. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!