Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép Lindsay Lohan?

Szerintetek szép Lindsay Lohan?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de nekem komolyan Ő lett a favorit... Szívesen eltöltenék vele 1 szép estét... vagy akár többet is. :) 17/L bi
2012. jan. 17. 22:39
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Ugye? :) Néha meg olyan dívás.. De úgy is szerethető :)
2012. febr. 11. 13:32
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Régen a vörös hajával vadítóan szexi volt tényleg, egy nő számra is.

De láttad ezeket a képeket róla?:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ez a csaj nem tudom hova lett, na itt szexi volt és szép:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Minden hajszín jobban állt neki mint ez a fehér, meg a nagyon platina szőke.

Elrontotta magát, pedig ő a vörössel volt szép, természetes és egyedi.

2012. febr. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
A hernyóval, a piával és hasonló dolgokkal rontotta el magát.
2012. febr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: A képeken amiket először linkeltél ott tényleg eléggé érdekes... De szép! Vannak 1-2 pillanatok/napok/hetek/hónapok amikor ő sem szép. Nem ad magára vagy csak szimplán valamivel elcseszi magát.. Rossz smink, ez esetben rossz hajszín és túl világos bőr.. Picit öregebben néz ki azokon a képeken mint ahány éves... De ha megint rendbe szedi magát akkor megint ugyanolyan gyönyörű nő lesz mint aki mindig is volt! Utolsó: Az igaz, hogy a pia meg a drog eléggé a padlóra küldte... De nekem még akkor is tetszett és most is. Nem tudom miért, de nekem ő olyan mint egy tökély. Észreveszem a hibáit de nem érdekelnek. Jól néz ki szerintem, akárhogy is néz ki.... Remélem érthetően fogalmaztam meg a mondanivalóm, bocsi, ha nem! :) Amúgy köszi szépen a válaszokat. Mindenkinek más az izlése! Nekem ő! :)
2012. febr. 18. 19:03
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szép:) ( [link]

Mik azok a mellek? Hol vannak má és hogy néznek ki???

Mi az a toka?

Volt még egy kép, amit múltkor találtam róla, valami gépről szállt le, mintha szájfelfújatás, meg toka-csináltatás(merthogy eddig nem volt neki..?!?), meg falfehérítés+őszítés után lett volna... Smink nélkül, de nem találtam meg.. mindegy.

Ez nem 'összekapom vagy nem magam', mert őket stylist, profi sminkes meg fodrász rakja össze egy egy díjátadóra, egyéb közszereplésekre; ezek a képek a rideg valóság-így néz ki, mert sosem elégedett magával..

Attól még neked tetszhet így is...

2012. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
(az első képsorozat utolsó 4 képét linkeltem... volna...)
2012. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

De most pont van egy kép ami pár napja készült ( szöveget, ruháját ne nézd, nem az a lényeg :) ) : [link]

Szóval szerintem azon is múlik, hogy mennyire szedi össze magát. Nekem tetszik nagyon. :)

2012. febr. 18. 22:26
 28/39 A kérdező kommentje:
Amúgy a képet amit linkeltél nem engedi megnézni!
2012. febr. 18. 22:27
 29/39 anonim ***** válasza:
66%

Tudom, azért írtam, hogy "..volna..".. na de mindegy.

Valamit nagyon át akart szabatni az arcán, mert tök furán néz ki. A fogait is kicseréltette a hülye, aranyos kisegér fogai voltak, ráadásul hibátlanok.

Szerintem csak egyszerűen nem tud már mit kezdeni magával, és állandóan a külsejével van elfoglalva.

Na mindegy, a lényeg, hogy neked így is tetszik.

2012. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Ez igaz amúgy. Nem tud magával mit kezdeni, és megakar felelni másoknak, magának vagy nem is tudom...
2012. febr. 18. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!