Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen körmöt csináltam?...

Milyen körmöt csináltam? Tetszik? Képek

Figyelt kérdés

saját körömre csináltam, szted jó lett? Elfogadnád?

[link]

[link]


2012. jan. 16. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, nincs szépen megcsinálva és eleve nem a stílusom, szóval nem kéne. :D

Eleve a körmöd nem jó, kettő nem hasonlít egymásra. Ezt még a francia festéssel jól ki is hangsúlyoztad. A minta meg elég egyenetlennek tűnik, és nekem abszolút nem jön be, ha sima franciára van valami minta festve, nekem erről az ugrik be, mikor általánosban feltettük az újsághoz kapott körömmatricát és lekentük atlátszó lakkal, mert mást nem hagytak. XD Valami ütős alapszínnel és egy jobb manikűrrel jobb lenne szerintem.

2012. jan. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A körmeid nagyon, ujjaid nagyon szépek, de ezt a festést gyakorold. Arra ügyelj, hogy minden körmödnek ugyanakkora hossza és formája legyen. Mert most ez nem jött össze, és nagyon látszik is. De a kezed tényleg szép.
2012. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem nem kéne. Elég hülyén néznék ki vele :D

22/F


Viccet félretéve, én kifejezetten értékelem ha egy lánynak szép a keze, meg a körme, szóval szépek, de az a kék csík stem idegesítő. Bár lehet h fel se tűnne :D

2012. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyen körömfestést tinikoromban, szép hosszú ujjaim és körmeim is vannak, a többieknek is tetszett.

Szép lett, ügyes vagy, de ezt azért még gyakorolni kell!

2012. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!