Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A melleim nagyon lógnak, mit...

A melleim nagyon lógnak, mit csinájak?

Figyelt kérdés

A melleim lógnak, persze, ha melltartó van rajtam, akkor nincs gond, de ezen nem lehetne valahogyan változtatni? Tudom, még változhatok, mert csak 16 vagyok, de én már rosszul érzem magamat ettől, hogy így néz ki :( Nincs valami erősítő gyakorlat? valami megoldás? Normális válaszokat várok!

16/L


2012. jan. 11. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a mellizom gyakorlatok valószínűleg használnak, a legegyszerűbb, hogy szorosan összenyomod a két kezedet, majd elengeded.
2012. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erre nem nagyon van megoldás... Nem az izmok miatt lógnak, hanem mert a súlytól a szalagok megnyúltak. Elméletben a torna segíthet vmit, de én nem értem el vele semmit. Az a fontos, hogy a romlást megelőzendő hordj mindig jól tartó, kényelmes melltartót, és a legyen jó sportmelltartód...
2012. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hirtelen fogytál? mert ennyi idősen attól lehet..

amúgy meg a mellünk egész életünkben változik, szóval ne keseredj el, kialakul majd:)

2012. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melltartó takar, később plasztikai sebész.
2012. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!