Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr piercing fáj? Egyéb...

Orr piercing fáj? Egyéb tudnivalók?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik az orr pc, csak tudni szeretném, fáj-e a belövés, utána mennyi ideig fáj stb.

Meg, hogy nehezebben fújom ki az orrom? Egyéb tudnivaló is érdekelne.

Ilyenre gondoltam:

[link]


2012. jan. 7. 20:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszi mindegyikőtöknek
2012. jan. 9. 19:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél, az nem fáj.. Nekem olyan van és tök élveztem a szúrást, ez egy faszsság h porc így porc úgy, akkor sem fáj, bár ez emberfüggő.. fájdalomküszöbmércével mérik.. Remélem te nem egy olyan hülye 13 éves csitri vagy aki apu anyu tudta nélkül csináltatja.
2012. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

köszi!

amúgy nem!

2012. jan. 10. 22:55
 14/15 anonim ***** válasza:
És figyu ne parázz, nem tom az előző kommentelők milyen fájdalomról beszélnek meg hogy hogyan csinálták nekik, de az tuti hogy én a veszprémi fullánkban csináltattam és én szinte meg se éreztem se az orr pcmet se a köldököt szal ennyit erről, az hogy porc vagy sem az lényegtelen mert nekem még ha belengondolok akkor a köldök jobban fájt.. Már amennyire fájdalomnak nevezhetjük azt a szúnyogcsípést.
2012. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. jan. 23. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!