Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudni valók orr piercing-el...

Tudni valók orr piercing-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ki lehet-e venni? Cserélgetni lehet?? Fáj mikor belövik? Mi a hátránya??
2012. jan. 7. 15:53
 1/2 anonim válasza:
Először is sztem ne lövesd, hanem szúrasd, mert a lövés helye nem fog tudni sose beforrni ha 1x majd megakarsz tőle szabadulni (amikor csináltatod tök mind1 sztem.. mind2 kb 5 másodpercig fáj). Hátránya sztem nem nagyon van, kivéve mint minden más pc-nél, amíg meggyógyul addig be kell tartanod a "szabályokat". Ki lehet venni, persze,de azonnal cseréld is, mert hamar benő a lyuk (gyógyulási idő után.. ez lehet akár több hónap is). Nekem most ezüst van bent és azt viszont legalább havonta érdemes cserélni, mert egy idő után elkezd a pc körül a bőröd feketedni tőle..(meg teljesen ráfog nőni a bőrre a pc, és csak nehezen lehet kiszedni).
2012. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább szúrasd, bár az előző válaszolóval nem értek egyet, mert nekem lőve volt és mindig max. 2 nap után, ha nem volt benne az ékszer akkor be is nőtt -.-

Számtalanszor szenvedtem így meg vele. Ezért is lövettem 2x. Legutóbb 3évig volt az orromban, de jelentem: kevesebb mint 1 hét alatt össze is forrt a lyuk.

2012. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!