Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 évesen 75/B-s melltartót...

16 évesen 75/B-s melltartót hordok. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Nem mintha tudnék mit csinálni vele. Csak zavar,hogy más velem egykorú lány 85-ös méretet hord és kipakolja.Szégyenben érzem magam.:S
2012. jan. 5. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
a tiéd egy teljesen jó méret. nem gáz, főleg, ha formás, mert sok olyat láttam, hogy a csajszinak olyan nagy melle volt, hogy lógott(és fiatal volt).
2012. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz,ne szégyelld. Nem arra értettem,hogy most te is pakold ki,de ezen semmi gáz sincsen.
2012. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A 75 és a 85 között annyi a különbség, hogy melyikőtöknek nagyobb a körmérete. És ez nem a melletek nagyságát jelzi, hanem a mell alatti méretet. A mellméretre a B kosárméret utal. [link]


Szóvel nekem 70/A a méretem. Vékony is vagyok, és a mellem is pici. De hiába lenne 3x ekkora mellem, attól még ugyanúgy 70-es melltartó kéne, csak mondjuk C kosárral, mert attól, hogy a mellem nagyobb, a mell alatti körfogatom nem nő meg. De nyugi én még ezt az A kosaras mellet is ki tudom pakolni, ha akarom. Ha te nem akarod, akkor ne szégyenkezz, ha akarod, akkor meg ajánlom a push-up melltartót. 18/L

2012. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mus musculus ***** válasza:
100%
Ahogy a harmadik mondja, annak a 85-nek köze sincs a mell nagyságához. Miért lenne gáz? Ez a pont átlagos/ideális méret, elárulnám. De ha másképp lenne, akkor sem nevezném gáznak, mert nem tehetsz róla.
2012. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
23 multam....75/A-s melltartót hordok...gáz?
2012. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!