Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki?...

Szerintetek jól nézek ki? Csak csajok válaszát várom!

Figyelt kérdés

Azt mondják igen, de szeretnék véleményeket még. Sajna nem is tudom hol ismerkedjek, neten elutasítanak, bulizós meg nem vagyok...nagyon szeretnék már vkit, komoly kapcsolatom nem volt még.

22/F

[link]


2012. jan. 5. 19:33
 61/97 A kérdező kommentje:
:( ez igy elég szemétség..forditott helyzetben én privátban megirnam ki vagyok...ennyit meg csak elárulhatnál
2012. jan. 5. 22:00
 62/97 anonim válasza:
Nem GD-s vagyok.
2012. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 A kérdező kommentje:
Egyetemista?
2012. jan. 5. 22:04
 64/97 anonim válasza:

Ne találgass. Lehet, hogy az vagyok, de lehet, hogy nem. Lehet, hogy a lakóhelyedről ismerlek....

Tényleg ne találgass, mert nem fogok rá reagálni. Ha találkozunk, akkor úgyis tudni fogod, hogy én voltam az, mert valamikor el fogom árulni.


Fel a fejjel, majd lesz barátnőd!

2012. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 A kérdező kommentje:
Akkor valszeg lakiteleki vagy... na mind1 nem találgatok tovább
2012. jan. 5. 22:10
 66/97 anonim válasza:

Nem nyert. :)

De majd egy borosta nélküli képet is felrakhatnál, mert nem tudom, hogy mikor foglak legközelebb látni.

2012. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj veled,borosta ide vagy oda.Bulizni meg nem baj ha nem jársz,manapság ott komoly kapcsolatra ritkán ha talál az ember párt,persze ha komoly kapcsolatot akarsz valójába.. Neten meg nem értem,miért utasítanak vissza,nincs veled semmi gond így ránézésre.. Rosszaknál kopogtatsz mindig valószínűleg akik olyanok amilyenek..

Ha még nem próbáltad,akkor próbálkozz társ keresős oldalakon. (Bár én annak se vagyok híve). Vagy kutya sétáltatás közbe is lehet ismerkedni ha van kutyád,sokan úgy csinálják..

26L

2012. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 A kérdező kommentje:
Ez kezd egyre érdekesebb lenni :D
2012. jan. 5. 22:18
 69/97 A kérdező kommentje:
74%os rengeteg társkeresős oldalt próbáltam már, nem jött be egyik sem
2012. jan. 5. 22:19
 70/97 anonim válasza:

Aludhatsz nyugodtan, mert nem fogom a frászt rád hozni az utcán vagy bárhol máshol.

Ez az én titkom marad.

2012. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!