Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki?...

Szerintetek jól nézek ki? Csak csajok válaszát várom!

Figyelt kérdés

Azt mondják igen, de szeretnék véleményeket még. Sajna nem is tudom hol ismerkedjek, neten elutasítanak, bulizós meg nem vagyok...nagyon szeretnék már vkit, komoly kapcsolatom nem volt még.

22/F

[link]


2012. jan. 5. 19:33
 31/97 anonim válasza:
az lényegtelen, hogy én ki vagyok
2012. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 A kérdező kommentje:
Ok persze...
2012. jan. 5. 20:33
 33/97 anonim válasza:

Amúgy igen, az vagyok.

Menj a Retróba meg a Jatéba, veszíteni nem veszíthetsz vele.

2012. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 A kérdező kommentje:
Az biztos...csak mivel kicsit kisfiús fejem van félek h rengetegszer elutasitanának a korombeli csajok...
2012. jan. 5. 20:38
 35/97 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy, aranyos az arcod, szép a szemed, kedves a mosolyod :) Szóval abszolút rendben vagy, csak légy egy kicsit nyitottabb, fogadni mernék, hogy jópár lánynak bejössz. Amúgy nem csak a neten meg bulikban lehet ismerkedni, lehet szimplán az utcán, a buszon, egy kávézóban, egyetemi programokon, meccsen, sportolás közben, és így tovább. Mozdulj ki egy kicsit :)
2012. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 A kérdező kommentje:
Köszi 91%os! Vonatra buszra is mindig úgy szállok fel h reménykedek, de hát...nem olyan egyszerű ez..
2012. jan. 5. 20:40
 37/97 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszel. Vámpír fejed van.


19L

2012. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:
Vámpír? :D ilyet még nem mondtak de hát ízlések és pofonok...
2012. jan. 5. 20:58
 39/97 anonim válasza:

Szerintem jól áll a kisfiús fej, de borosta nélkül még jobb lennél. :)


Szeged meg tényleg egy egyetemi város és kizárt, hogy az össze korodbeli elutasítana.

2012. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:
Jaja valszeg tényleg próbálkozni kell és menni menni...csak azt mondjátok meg egy 3-4 csajból álló csoportból hogy szedek ki valakit amikor megy 600al a zene?
2012. jan. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!