Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki?...

Szerintetek jól nézek ki? Csak csajok válaszát várom!

Figyelt kérdés

Azt mondják igen, de szeretnék véleményeket még. Sajna nem is tudom hol ismerkedjek, neten elutasítanak, bulizós meg nem vagyok...nagyon szeretnék már vkit, komoly kapcsolatom nem volt még.

22/F

[link]


2012. jan. 5. 19:33
 11/97 anonim ***** válasza:
53%

először is!

menj el fodrászhoz, szedd le a szakállad, vagy hagyd meg teljesen körbe, vagy hagyj mindenhol borostát.

tanulj meg öltözködni stílusosan!


Hagyd ezt a baromságot hogy nembulizol...Haverokkal bezsélj össze otthon igyatok meg pár felest kispénzbő, aztán ha jólálltok irány a disco!


Szedd össze magad! élj bulizz, csajozz!

2012. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 A kérdező kommentje:
Ezt a borosta dolgot nem értem..a hajam sajna nem az erősségem...
2012. jan. 5. 19:56
 13/97 anonim ***** válasza:
Elégé pedofil képed vanxD
2012. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 A kérdező kommentje:
Pedofil? Mi alapján?
2012. jan. 5. 20:02
 15/97 anonim válasza:
Egy fokkal jobb vagy mint a homár fiúk-.
2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:

Sztem nem is latszik, hogy milyen igazabol a szemed ezen a kepen, raadasul csak 1 ember mondta. :) Es nem, nem az tenne atlagon felulive - kisugarzas es osszhang, kezdetnek.


Ez a pajesszal egybefolyt mini szakall nem tul fiatalos.. meg ugye szokes a szorod is, szal ebbol annyira nem lesz szerintem ferfias borosta, en inkabb leszednem az egeszet a helyedben.

Meg ha esetleg szepek a fogaid, akkor lehet jobban allna egy olyan mosoly, mert ez annyira nem elonyos sztem.


De igazabol el tudom kepzelni, hogy csajok koreben eleg nepszeru legyel, ismerek sok olyat akinek a zsanere lennel. Nekem spec nem, 90%ban a sotet haju es szemu fiuk tetszenek meg. :)


20L

2012. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 anonim válasza:
Nem rossz, ilyen külsővel tuti tudnál csajozni, csak lehet, hogy magasak az igényeid és ezért nem jött még össze.
2012. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
Amugy az igaz, hogy legalabb nem vagy ilyen ripacs homar :D :) (Elozo vagyok.)
2012. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 A kérdező kommentje:
Pajeszom nem szokott lenni, lehet itt ugy látszik nem tom...azt mondták jól áll ha van szőr rajtam :D
2012. jan. 5. 20:12
 20/97 A kérdező kommentje:
A magas igényekről meg annyit h amikor látok vmi ocsmodékot egy q jó nővel akkor annak is nagy igényei voltak és bejött neki akkor nekem mért kell leadni?
2012. jan. 5. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!