Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányoknak ciki, ha egy nem...

A lányoknak ciki, ha egy nem éppen szép fiúval jelennek meg valahol?

Figyelt kérdés
14 éves, átlagos kinézetű srác vagyok. 184cm és 83-84kg, az ismerőseim szerint arányos a testem (bár szerintem egy kicsit nehezebb vagyok a kelleténél). Sok lány barátom van, fiúk között inkább csak haverok, de a csajok meghívtak egy nagy nyári strandolásra, csak hogy előre tudjak róla... Nagyon jó csajok, legkisebb szándékomban sincs leégetni őket. A probléma, hogy van egy gynecomsatia nevű betegségem, nem súlyos, a doki szerint 1-2 év és elmúlik, de régen sokat csúfoltak miatta, főleg az izmosabbak. Szeretnék tenni valamit a betegség ellen, de azt mondják, hogy az edzés rosszabbá teszi (pedig jó lenne egy kis izom). Szerintetek ciki lenne nekik velem strandolni? Mindegyikük tud a betegségemről, de látni még egyszer sem láttak meztelen felsőtesttel. Azt mondják, hogy nekik nem gond, elméletben tudják miről van szó, csak amiatt félek, hogy a gyakorlatban nem fog tetszeni nekik amit majd látnak. Le kéne mondanom a meghívást vagy nem?
2012. jan. 1. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

szerintem ne mondd le

inkább mész strandra,jó csajokkal együtt,minthogy egész nyáron a szobádban ülj,nem?

2012. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak azért mégse lenne jó ha miattam lenne rossz a buli.
2012. jan. 1. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne már, ti már januárban megbeszélitek, hogy mikor mentek strandra? De aranyos! :D

Amúgy nem, nem gáz, pláne, ha "csak" haverról van szó.

19L

2012. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a barátaid akkor nem fogják cikinek érezni a jelenléted.Sőt! :)
2012. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem gáz. nehogy lemond a meghívást. amúgy engem egyáltalán nem zavarna, nem tudom, hogy ezt honnan veszed. haverokat az ilyenek nem érdeklik.
2012. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az udvarias és értelmes válaszokat! Az utolsónak, aki azt kérdezte, hogy honnan vettem: Régen sok haverom csúfolt emiatt, piszkáltak vele, bár őket ma már nem tartom igazi haveroknak. (ahogy mostanra a kapcsolatot sem tartom velük)
2012. jan. 2. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd felcsatolják a dildót és mehet a mellszex :$ :D
2012. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 10 deka farhát válasza:
Amióta 100 kilós vagyok (nem edzéstől, evéstől :) ) azóta nem feltűnő a probléma :D
2012. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!