Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ötleteitek vannak...

Milyen ötleteitek vannak tetoválás szöveghez? Légyszives!

Figyelt kérdés

Szeretnék a mellem fölé egy rövid kis szöveges tetoválást.

Igazából azt szeretném, hogy egyedi legyen. Nem olyan mondatot akarok, ami már van máson és természetesen rólam szóljon! Tanácstalan vagyok, pedig már rengeteget böngésztem.Ezek a lehetőségek jöhetnek szóba: kihívás, küzdelem, gyász. Esetleg azzal kapcsolatban, hogy már sok rossz dolgot túléltem és mégsem kerültem padlóra soha. SOS :)

Párat kigyűjtöttem ide, hátha segít:

A boldogság nem megtiszteltetés, hanem győzelem.

Álmodj, mintha örökké élnél, de élj úgy, mintha ma meghalnál

Egymás mellett vagy messze innen, a jó barátok mindig közel vannak a szívünkhöz


When you walk through a storm hold your head up high


2011. dec. 28. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan... Nem akarlak bántani, de ha nincs meg valami, amit igazán nagyon szeretnél magadra varratni, akkor várj még vele, amíg meg nem érik benned a gondolat. Utólag megbánnád, hogy másvalaki ötletét viseled egy életen át magadon.
2011. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. szerintem egy tetkónak akkor van értelme, ha a viselőjéhez valamilyen módon kapcsolódik a szöveg, a motívum. Felesleges azért valami szöveget kiválasztani, hogy ez most éppen tetszik, de semmi jelentése a számodra...
2011. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szintén egyetértek az előttem levőkkel.

és még vmi: ha annyira akarsz vmizt és nem jut eszedbe hát legyen ez:

Ezt a tetkót csak azért varrattam magamra,mert divat és hogy egyedi legyek. Amúgy nem jelent semmit.

2011. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon hasznos tanácsokat! Nem azt kértem tanácsot, hogy beszéljetek le róla. Amúgy nem ez lenne az első tetoválásom és van már elképzelésem, hogy mivel tudom ezt is egyedivé tenni. Szín, alakzat stb. Csak idézet ötlet kellett volna, hátha ismer vki egy jó weboldalt.Nem kell egyszerre lehurrogni.Pláne az utolsó komment...
2011. dec. 29. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!