Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Harry Potteres tetoválás....

Harry Potteres tetoválás. Melyiket?

Figyelt kérdés

Három minta között vacilálok (nem pont ezek, csak hasonlóak, a képeket csak a könnyebbség miatt linkeltem):


1. Egy "lumos" felirat, ami azt is jelképezné, hogy mindig, mindenből van kiút (sötétség <-> fény):

[link]


2. Egy "expecto partonum" felirat, ami arra emlékeztetne, hogy a legreménytelenebb pillanatokban se adjam fel (dementorok - szomorúság, kétségbeesés):

[link]


3. Egy szemüveg és egy villám: ez a minta pedig azért tetszik, mert rendkívül egyszerű, de mégis egyértelmű. Ez az a minta, amit a legtöbb ember rögtön felismerne a három közül, és bár mindig azt mondom, hogy a tetoválást magának csináltatja az ember, nem másnak, ezzel pont az lenne a célom, hogy kifejezzem a könyvek iránti szeretetemet.

[link]


2011. dec. 27. 01:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a Lumos legyen.
2011. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
expecto partonum
2011. dec. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
a lumos nem biztos hogy tetszeni fog, ha később belemész az okkultizmusba meg az összeesküvés-elméletekbe ;) de úgy egyébként sem tartom ezt annyira jó 5letnek. max ha már 10 éve harry potter fan vagy és annyira meghatározza az életed az a könyv.
2011. dec. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. És igen, gyermekkorom óta imádom, 10 voltam, amikor az első könyvet megjelent magyarul, most 23 vagyok, és még mindig a kedvencem.
2011. dec. 27. 02:35
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a 2. a legjobb. ÉN midnenképp azt csináltatnám.
2011. dec. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Én a lumost választanám.
2011. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
2.
2011. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
expecto patronum
2011. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Második szerintem nagyon jól néz ki. De jól gondold m eg milyen tetkót csináltatsz nehogy késöbb megbánd, vagy ha kiábrándulsz a harry potterből akkor nme teccene.Pár haverommal már előfordult ilyen, én ezért sztm majd valami nonfiguratívot csináltatokXD
2011. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
ha a 13 év alatt nem ábrándult ki belőle, nem fog. meg amúgy is, mint ahogy leírta, ott vannak a mögöttes tartalmak. ja, és a nonfig is baromi értelmes...
2011. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!