Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Epilátor...

Mit csinálok rosszul? Epilátort szeretnék használni, de egyszerűen nem szedi kii a szőrszálakat..

Figyelt kérdés

:/

nem tudom miért..pedig nem a legrosszabb epilátorom van és tesómnak tök jól működik.

Lehet hogy valamit nem jól csinálok?


2009. máj. 20. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szőr növekedéssel ellenkezőleg kell tologatni az epilátort, és nem kell rányomni csak oda odatartani, ne legyél betestápolózva, mert attól lehet, hogy csúszik a szőrszál és nem tudja kitépni. :) Vagy lehet, hogy túl rövidek még a szőrszálaid és nem tudja kihúzni ez is lehet bár nekem a kicsiket is kiszokta..
2009. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Vedd le a tetejét! :D
2009. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát nem tudom.. lehet h az a baj télleg hogy rövidek..de ha meg már hosszabb és úgy akarom akk meg nagyon fáj..:/

de kösszi megpróbálom még1szer:D



||

akár hiszed, akár nem..leszoktam venni!(Y):DxDxDxD

kösszii azért..:DD

2009. máj. 20. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ha hosszúak a szőrszálaim, akkor először szinte eltöri, aztán a kicsi megmaradt darabot tépi ki. Szerencsére most eljutottam oda, hogy hetente végigmegyek rajta, és ami maradt egy-két pici szőr, azokat kitépi. Csak nem mindig van elég türelmem hozzá, mert nagyon alaposnak kell lenni...
2009. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!