Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első benyomás? (képek)

Első benyomás? (képek)

Figyelt kérdés

Egy pszichológia tanfolyamon veszek részt, és az a feladat,hogy felmérjem az ismeretlen emberek mit gondolnak rólam első benyomás alapján. Mindenki őszintén.. pozitív, negatív vélemény kulturáltan megfogalmazva!

Nagyon szépen köszönöm! :)


[link]


[link]


2011. dec. 27. 21:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben vagy :)

Bár nekem a volt osztályfőnököm lányára emlékeztetsz egy picit :P

Olyan tanárnénis az elő,olyan jó kislányos aztán eljön a péntek este és ott a második kép...:D

2011. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy, bár kicsit plázacicás. Te vagy itt az élőpélda rá, hogy nem minden plázacicás lányról kell egyből azt hinni, hogy nem okos! Nem szabad első látásról ítélni.
2011. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Úgy látom nagyon megoszlanak a vélemények.

Egyébként sokan mondták már,hogy olyan rafkós /rafinált/ tekintetem van. Amikor pedig megismernek.. elnézést kérnek érte.. :)

Igen lehet pláza cicának tűnök.. de szeretem ha a hajam rendben van:)


Itt van egy kép ahol semmi smink.. így mi a véleményetek? Így is sugárzik belőlem a sunyiság, rafináltság.. stb?


[link]

2011. dec. 28. 12:22
 24/26 anonim ***** válasza:

Nagyon más ezen az arcod, nekem úgy tűnik, mint ha nem is te lennél. :D

Amúgy nem helyes pusztán egy hajszínből ill. szépen megcsinált frizurából olyan következtetéseket levonni, mint plázacica és hasonlók. Max. annyit, hogy igényes.

Ami smink meg az első két fotón van rajtad, az igazán semmiség. Szemceruza alul, pici festék a szemhéjadon, esetleg még szájfény. Ezt szinte minden lány, nő magára teszi minden nap, mégsem változtat rajtuk szinte semmit, ha alapból nem szépek, ennyi smink nem tesz széppé senkit.

A pózt illetően meg bárki tud csábos arcot vágni, csak van akinek bénán áll, ha eleve nem vonzó az arca.


Itt a 3. képen olyan kis rendesnek tűnsz, inkább csendes, házias lánynak, akinek az a leghőbb vágya, hogy férjhez menjen, gyereket szüljön, álljon a konyhában, fakanállal a kezében. :D Nekem kb. ez jött le.

De ebből is látszik, hogy az 1. benyomás csalóka, mert a ruha, haj, póz is közrejátszik.

2011. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
39%

kissé erőltetett a mimikád.sunyi vagy,nem őszinte a mosolyod,olyan gonosz szemed van.hajlamos vagy rá,hogy visszaélj bizonyos megszerzett tudásokkal.az arcod,fejed önmagában szép.elsőre ez ugrik be.

30/F

2011. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

ja,a smink nélküli kép már sokkal kevésbé sunyi.valami titokzatosság van benne,de nem az a "gonosz boszorkány"(bocsi!:-D),hanem akivel komprumisszumra lehet jutni.

30/F

2011. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!