Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első benyomás? (képek)

Első benyomás? (képek)

Figyelt kérdés

Egy pszichológia tanfolyamon veszek részt, és az a feladat,hogy felmérjem az ismeretlen emberek mit gondolnak rólam első benyomás alapján. Mindenki őszintén.. pozitív, negatív vélemény kulturáltan megfogalmazva!

Nagyon szépen köszönöm! :)


[link]


[link]


2011. dec. 27. 21:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj,d e a nézésedben és a mosolyodban van valami nagyon sunyi, és engem ez zavar.

Egyébként a sminked, hajad tényleg szép, olyannak tűnsz aki sok időt fordít magára, precíz.

2011. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok. NIKON coolpix L120 a fényképezőm :)


Köszönöm az eddigi válaszokat! Sokat segítettek, de még várok további véleményeket! :)

2011. dec. 27. 22:39
 13/26 anonim ***** válasza:
Köszi a választ!
2011. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
49%

Hol veszel részt ilyen tanfolyamon?:o

egyébként kedves lánynak tűnsz:D

2011. dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nekem tipikus mai, plázacicás benyomást kelted a képekkel. Lehet, hogy élőben más lenne, de itt csak ez jött le... :/
2011. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van valami kis gonoszság a tekinteteben, valahogy nem bíznék benned 100%-ig. De egyébként nagyon szép bájos arcod van, de lehet ezt nagyon is jól tudod, és ki is használod.
2011. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%

első benyomás: add nekem a hajad :D

második benyomás: elgondolkodtam, hogy ha pszicho szako vagy, akkor az alapján csináltad-e a képet, valami testbeszédes könyvből, vagy csak magadtól jött ez a szolid d*gjatokmeg póz

2011. dec. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, az első válaszoló hogyan állapítja meg az arc kerekségéből valakinek a testalkatát... Nagyon érdekelne :D

Amúgy szerintem aranyos vagy és szép, a második képen valóban kicsit "vadabbnak" tűnsz.

2011. dec. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi, nekem nagyon nem vagy szimpatikus.

Egyrészt valahogy azt érzem, hogy a "szép vagyok-e" kérdést ilyen pszichológiai felméréssel leplezed:D

Másrészt nagyon alattomos képet vágsz.

Harmadrészt nagyon nem 15 évesnek nézel ki, és ez nem tetszik.

Ez csak az én véleményem.:)

2011. dec. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nagyon szep vagy,ha akarsz lehetsz kedves,vagy egy bekepzelt plazacica.Szerintem inkabb legyel kedves,mert akkor meg szebbnek fognak atni az emberek:)
2011. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!