Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg lejárt a szőke nők ideje?

Tényleg lejárt a szőke nők ideje?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez már téma egy ideje, de vajon mi igaz belőle?

A srácoknak (20 fölött) is inkább a barna/fekete csajok jönnek be?


2011. dec. 20. 17:20
 1/8 anonim válasza:
54%
:D nehogymár....ez szerintem hülyeség...most akkor mindenki festesse át barnára a haját vagy feketére mert ha szőke marad nem lesz pasija?! embertől függő hogy milyet szeret...:)mondjuk én lány vagyok...de szőke..:D
2011. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nagy divat ma már a szőke, mint régebben. De a divatot általában nők találják ki nőknek. A pasik meg a saját ízlésük szerint válogatnak.

Mondjuk én nem bánom, hogy nem a szőke a nagy divat mostanában, mert régen tele voltak az utcák házilag, igénytelenül szőkített hajú nőkkel (tudod, amikor a töve kanári-, rosszabb esetben narancssárga, a vége meg szinte hófehér és szálkás). Ma ezek a nők követve a divatot, sötétre festik a hajukat, és azt nem lehet úgy elrontani, szóval nem néznek ki igénytelenül.

2011. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
ez mondjuk igaz..:)
2011. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én Pesti vagyok és már alig látok szőke nőt. Lehetséges, hogy már kiment a divatból és csak olyan srácokat ismerek akiknek a fekete vagy a barna haj tetszik.
2011. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is kérdeztem egy haveromtól, szőke vagy barna nőt választana inkább tartós kapcsolatra, és a barnára szavazott. Mert szerinte a barna nők megbízhatóbbnak tűnnek.

Ezt amúgy már sok pasitól hallottam, de nem tudom, mi az alapja. Szőke csaj vagyok, de ugyanúgy megbízható, mint mondjuk egy barna. Szerintem nem hajszínfüggő, inkább személyiség, de srácoktól gyakran hallok ilyen véleményt.

2011. dec. 20. 19:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, de most tök másról beszélsz. Az tény, hogy a barna lányokat megbízhatóbbnak tartják, de ez akkor is így volt, amikor a szőke volt a nagy divat.

De igazából tökmindegy. Értelmes srác nem hajszín alapján választ partnert. Szóval lehet mindenféle elméleteket gyártani, élesben ezek semmit nem számítanak.

2011. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de a hülyékből sajnos nincs kevesebb.
2011. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Nem hinném, hogy ilyen van. Nekem eredetileg sötétszőke hajam van, de voltam már fekete, barna, vörös, és szőke (abból többféle). (Egy ideje extravilágos hamvas szőke, és örülök, hogy megtaláltam ezt a színt, mert az összes közül ez áll a legjobban.)

2011. dec. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!