Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen a hajam? Adatok...

Milyen legyen a hajam? Adatok rólam lent.14L

Figyelt kérdés

köszi hogy megnézed a kérdést,lécci válaszolj is :D

14 éves vagyok,a hajam barna színű,de jelenleg 2x bevolt melirozva szőkével,és azthiszem mire még 3x belesz addigra teljesen szőke lesz mert mostis már rengeteg a szőke tincs.

igazából,azthiszem az egyényiségemhez a szőke megy jobban

('csajos tipus' vagyok,imádom a rózsaszínt,a magassarkút.(de csak sulis ünnepségen vagy alkalomkor hordok azt,nem félreérteni,meg közölni hogy retkes plázar*banc vagyok,mert nem:):D)

de valahogy most megtetszett a sötétbarna/fekete hajszín is,elgondolkodtam hogy befestetem olyanra..tudom hogy igy látatlanban nehéz,de zöld szemem van,a bőröm átlag színű.nem túl fehér de nemis kreol.közepes:D

a szőkés jól áll,de nemtudom,mi legyen ezzel a sötétbarnával/feketével,mert ha egyszer befestetem olyanra,akkor utánna már nem könnyű szőkét csinálni belőle,meg nem is akarom igy megviselni a hajam,bár nagyon strapabíró,a szőve festék nem ártott neki semmit,valamint vasalom kb heti 2x,(egy éve) és attól sincs semmi baja.másfél éve nem volt vágva a hajam végéből,mert nem kell,egyáltalán nem töredezik,és nagyon vastag szálú,dús:)

bocsi ha hülyén fogalmaztam meg és lécci értelmes válaszokat:D köszönöm<3


2011. dec. 15. 05:45
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézéést,nem mire 3x belesz* hanem mire egyszer-kétszer:)
2011. dec. 15. 05:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát most a színére kérdezel Rá? Szemed milyen színű? Küldj privátban képet, segítek.
2011. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
küldtem privátban:')
2011. dec. 15. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj szőke. Már tényleg csak azért, mert ritka, hogy vlakinek jól áll a szőke, és a fekete is, és elmondásod szerint neked a szőke jól áll. Na meg nézz körül az utcán, majdnem mindenki most festette feketére a haját :S
2011. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jött meg a levél.
2011. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!