Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Külsőségek. Te mit gondolsz...

Külsőségek. Te mit gondolsz erről? Mi a véleményed? Hogy érzed, bűn?!

Figyelt kérdés

Üdvözöllek!


Azt hiszem, ma jól meg tudja állni a helyét ez a kérdés, nem kell feltétlenül csúnyának lenni ahhoz, hogy lássuk, szinte az emberek 90%-a kevély, a külsőségeknek élő, üres személy. Kritikus, érzéketlen, ítélkező.


Azt vettem észre, egyesek oly durván le tudják korholni a másik külsejét, oly ellenségesek és lenézőek, hogy az már felháborító és iszonyatos, főleg amit a mai tinik csinálnak, az számomra már viszi a pálmát, mondjátok miért kell a másikat ennyire utálni, csak, mert az illető nem olyan tökéletes, nem olyan szép, ahogyan a legtöbben "elvárják"?! Nem is ismerik, de már utálkoznak vele, úgy viszonyulnak hozzá, mintha leprás lenne, ő mellé nem ül le senki, amit ő használ, azt senki nem használja utána.. és még sorolhatnám..


..csak egy kérdés: mikor lesz ennek vége?!


Ennek van értelme? Csak azért meghurcolni a gusztustalanabbnál-gusztustalanabb "csúnya nő" viccekkel valakit, mert ő nem olyan tökéletes, számomra nagyon visszataszító és dühítő, fájó.. hihetetlen hová jutott a világ! És ez még mind semmi, milyen stílusban tudnak a csúnyákról beszélni, háát.. az se semmi..


..ti, ha csúnyák lennétek, hogyan csinálnátok végig ezt az egészet tudván, hogy az emberek a külsőt nézik?! Csak egy pillanatra érezzétek magatokat abba a helyzetbe, amibe ők vannak.. milyen lenne?!..


mi a véleményetek erről? Erre keresem a válaszokat!

Amint lehet normál hangnemben kérem válaszolni!

Köszönöm! A 'na majd én megmondom' emberkék pedig ne is írjanak!


Üdv.


2011. dec. 14. 00:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ez egyszerűen szörnyű...akárhányszor tanúja voltam valamilyen beszólásnak, azon gondolkodtam, hogy vajon ezeknek az embereknek mi járhat a fejükben? gondolkoznak-e azon, hogy mit mondtak és hogy miért, és létezik-e az, hogy észre sem veszik magukat vagy nincs lelkifurdalásuk? a magyarázat szerintem az, hogy az ilyen emberek annyira bizonytalanok, és nincsenek megelégedve magukkal, hogy így vezetik le a feszültséget. A lelkileg harmonikus, boldog emberek nem bántanak másokat...
2011. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 mus musculus ***** válasza:

Nekem mondod, kérdező? Tökéletesen átérzem a szituációt. Jómagam is céltábla vagyok a mai napig, csak mert van rajtam fölösleg (aminek hiába adtam le a felét már, észre sem akarják venni, máskülönben elveszteném a titulusom és nem lenne cinkelnivaló "dagadt csaja" az osztálynak), de léteznek nálam szarabb helyzetben lévők is. Egyik haverom teljesen normális, rendes, segítőkész, aranyszívű ember, szegénysége ellenére osztozkodik a javain és mégis mindenki ridegen elutasítja a közeledéseit a nem egy manökenhez méltó külseje miatt. Nem is értem az embereket, komolyan mondom. És az egészben az a legnagyobb röhej, hogy mindezek után van pofájuk kérdőre vonni, hogy miért vagyok komor és antiszociális, miért nem vonom bele magam több csapattevékenységbe, miért nem kommunikálok többet...

Alig várom, hogy papíron felnőtté váljak és megteremtsem a megfelelő anyagi keretet az ország elhagyásához. Nekem is az a sanda gyanúm, hogy külföldön elnézőbbek.

2011. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!