Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok a kockás...

Lányok mit gondoltok a kockás hasról?

Figyelt kérdés

2011. dec. 9. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
az a minimum, ha egy fiúnak kockás hasa van, nem kell túlzottan, de ha nincs, abban azt látom, hogy nem foglalkozik magával..
2011. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ci.ara ***** válasza:
100%
nekem nagyon bejön :) igazából ha nincs kockás hasa az sem baj csak feszes legyen :)
2011. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
100%

ma 18:52 mondjuk kíváncsi lennék a testedre,vagy hogy mennyit sportolsz hogy így állsz hozzá hogy akinek nem kockás az nem foglakozik magával.


csak hogy nehogy azt hidd hogy most egy dagadt zsírdisznó srác írt elárulom hogy testépítéssel foglalkozok,nem kockás a hasam az étrend miatt

szóval akkor gondolom esélyem sem lenne nálad és azt gondolnád hogy ha nincs kocka akkor nincs munka sem

2011. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

első vagyok.

hát mire is mondják azt, hogy kockás has? Én úgy gondoltam, minimum látszódjanak az izmai.

aki edz, annak valószínű látszódni fog, persze vannak, akiknek nem, azok nem tehetnek róla.

mivel lány vagyok, ezért a testedzést nem tartom magamnak olyan fontosnak, bár tényleg sexy lehet a fiúknak, ha egy csaj izmos, de sajnos nem vagyok rátermett alkat, túl tékony vagyok inkább.. de a lányok másképp mutogatják magukat, ugye..:DD

2011. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:
100%

ízlések és pofonok hogy kinek milyen lány tetszik,ez ugyan úgy fordítva is igaz persze.


/aki edz, annak valószínű látszódni fog, persze vannak, akiknek nem, azok nem tehetnek róla./

azért ez nem ennyire egyszerű,én kicsit több mint 3éve edzek, heti 5x és nem kocás a hasam mert az étrendem mióta edzek tömegnövelő étrend ami sok szénhidrátot tartalmaz és nem lehet mellette megoldani hogy kockás legyen mert akkor már nem tömegnövelő étrendem lenne hanem szálkásító és mivel még nem leég az izom ami rajtam van még pár évig nem is lesz kockás hasam.

ezzel gondolom nem vagyok egyedül.

abban igazad van hogy látni hogy foglalkozok magammal persze de aki még nem régóta csinálja azon nem látni hogy edz és az étrend miatt kockás sem lesz a hasa.

de őket sem kell lenézni amiért nem kockás.

én spec a fitness modell testalkatot imádom,lányoknak is fontosnak tartom a testük karbantartását.

te is nyugodtan csinálhatnál valami mozgást,nem kell feltétlen izom novelésre gondolni de akár futás vagy bármi jó lehet.

olyan nincs hogy nem rátermett alkat,okés hogy a kiválasztott sportban nem leszel profi de hobbiként bárki csinálhat bármilyen sportot.

2011. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
aahh legszívesebben végigcsókolnám a formás kis kockás hasakat... :D
2011. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak kockák: Jéé kockák! Még vonzóbbá teszi!

Nincsenek kockák: Na és?


Nekem teljesen mindegy. Természetesen tuti nem rontanak az összhatáson, de egy férfi/fiú nem a kockái miatt fog tetszeni:D. Csak a ló túloldalára ne ess. Undorító tud lenni.

2011. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem szexi, ha valakinek kidolgozott teste van és ez karra laábra és hasra is igaz. De, ha tulzásba van véve, akkor szerintem olyan lesz a pasi mint egy robot.
2011. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!