Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden ember csúnyábbnak...

Minden ember csúnyábbnak látja magát, mint amilyen mások szerint valójában?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az ember pont, hogy szebbnek látja magát
2009. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Én biztos nem látom magam szebbnek.. Nekem is mondják ilyen szép vagyok meg olyan, meg nem kell fogynom, de nem értik meg, h nekem így nem jó és igenis kell... szóval nem tudom más embernél hogy van, nálam így...
2009. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szerintem csúnyábbnak látják magukat,főleg a lányok,köztük én is,azért kérdezem.

mert neked aztmondják hogy nem vagy olyan szép,mint amilyennek gondolod maggad,kedves második?

2009. máj. 16. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Én lány vagyok, de szebbnek látom magam mint mások :D vagyis szerintem igen, mert sosem mondják, hogy szép vagyok meg hasonlók. Pedig én annak látom magam. Most nem nagyképűségből, csak ha belenézek a tükörbe szerintem szép arcom van, mondjuk teszek is érte...


De amúgy lehetséges, hogy sokan csúnyának tartják magukat pedig amúgy szépek.

Én ismerek olyat, aki szerinte csúnya szerintem pedig nagyon bájos, szép arca van meg van stílusa stb.

2009. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos én 16 éves vagyok, és aza tapasztalatom, hogy én látok SOKKAL csúnyábbnak magam, mint mások... Ez elmúlik amikor megismernek :D...
2009. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát aki szebbnek látja magát mint mások, annak igen nagy lehet az egoja.
2009. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is egófüggő. Én csúnyábbnak látom magam, ( legalább is remélem:)) de volt néhány ismerősöm, aki azt hitte, hogy istennő, és tök csúnya volt..
2010. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!