Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű a szemed? Milyen...

Milyen színű a szemed? Milyen színűt szeretnél? Szereted vagy nem a szemszínedet, ha igen miért ha nem miért nem? :D

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 16:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Zöldesbarna... régebben nem szerettem mert olyan seszíű. De mára már megbékéltem vele és a tekintet fontosabb mint amilyen a színe :P
2011. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Kívül zöld és belül barna színű. Szerintem különleges és szép. Nem szeretnék más színű szemet.
2011. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
világosbarna, de nem az a gesztenye barna hanem "bagoly barna", ezt a szemész mondta... kéket szeretnék! vagy legalább zöldet, csak ne barnát... sötétbarna a hajam és barna szemmel olyan semmilyen! a lányokon is a kék tetszik, így gondolom nekik is inkább a kék mint a barna...
2011. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

ma 19:58

Ne keseredj el, hogy barna a szemed, nagyon helyesek tudnak lenni a sötétbarna hajú barna szemű srácok. Legalábbis, nekem mindigis azok jöttek be. :)


Üdv.: Egy kékszemű lány

2011. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
régen kék volt a szemem nem nagyon törődtem vele most is kék csak már nem annyira mint anno.:S kékebbet szeretnék és a mostanit nem nagyon szeretem:// mert nem!:d
2011. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Mondják szép szemem van, de szerintem inkább olyan érdekes...

Nem lehet egyértelműen megállapítani a színét. Kívül kék, befelé inkább zöldes, a közepén egy sárga, csillag alakú folttal.

A formájával elégedett vagyok, olyan cicás. Hosszú, dús fekete szempillákkal keretezve.

Ha más színt kéne választanom, sötétkéket vagy türkizkéket szeretnék. :)

2011. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Világoszöld szemem van,azt szeretem benne hogy szép tiszta igazi zöld.Azt nem szeretem benne hogy mivel világos,mindig hideg a tekintetem,az ismeretlenek általában tartanak tőlem,sokan mondják hogy nagyon szúrós. :D

Ja és szeretem,nem szeretnék magamnak más színűt,viszont érdekes módon másokon a barna tetszik nagyon.

2011. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A bal világos barna, arany-zöldes beütéssel, a jobb nagyon sötét barna, szinte fekete. Szeretem mindkettőt, nem akarok mást.
2011. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem kék szemeim vannak ,olyan hogy szinte világít,én nagyon szeretem. sok ember is dicséri nem szeretnék mást :)
2011. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

Nekem a jobb kékes barnás zöld, a bal pedig zöldes barna.

Nem szeretnék más színűt, mert szeretem, az emberek többsége nem is veszi észre hogy felemás színű a szemem csak ha közelebb jönnek.

2012. máj. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!