Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű a szemed? Milyen...

Milyen színű a szemed? Milyen színűt szeretnél? Szereted vagy nem a szemszínedet, ha igen miért ha nem miért nem? :D

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 16:58
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Zöld a szemem, barnát vagy kéket szeretnék , szerintem nagyon sokan azt gondolják h csúnya a zöld szem , és én is láttam néhány csúnyát ... de az enyém szép, nem ilyen világos szürkés zöld hanem sötétzöld sárgás barnával,a zöldszeműek között szép de pl. szebb egy sötét barna még szebb, meg ugye a zöldszeműekből kevesebb van , ezért különlegesek :P.
2011. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
zöldesbarna, nem akarok más színűt
2011. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém barna, és nem szeretnék más milyet. Maximum olyan különleges, misztikus szürkét, az nagyon tetszik.
2011. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Szépen csillogó barna, sokáig kéket akartam, de már megbékéltem ezzel mert szép. :D

16/L

2011. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Enyém nagyon dúrván sötétbarna.A pupillámat csak erős fényben lehet látni:D


Szeretem nagyon,viszont a szemhéjam enyhén rálóg a szememre,plusz mélyenülő is,ezt nem csípem annyira...

2011. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 halibel ***** válasza:
100%

ilyen színű a szemem: [link]

nincs semmi bajom vele, szerintem nem csúnya

2011. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
kék, és nem akarok másmilyent
2011. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 habibi ***** válasza:
100%
hmmm.. a szivárványhártyám széle szürkéskék, a pupilla körül pedig zöld sárgával, nem szeretem, mert világos és mindenki azt mondja , hogy milyen furcsa. Fekete (vagy sötétbarna) szemeket szeretnék.
2011. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Zöld és soha nem cserélném le.A zöld szem nem undorító, hanem különleges: az emberek mindössze 2%-a büszkélkedhet ezzel a tulajdonsággal.
2011. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
barna a szemem és kéket szeretnék ha lehetne, egy erős sminkkel nagyon szép lenne
2011. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!