Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az a mondás,...

Szerintetek igaz az a mondás, hogy nincs csúnya lány, csak ápolatlan?

Figyelt kérdés
én valahogy akármennyire ápolt vagyok (vagyis nem vagyok pattanásos,nem korpás/zsíros a hajam,a körmöm is tiszta) mégis mindenki rondának mond és én is annak érzem magam...
2011. nov. 24. 16:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 26. 13:53
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kocka alakú arc szerintem szép, lásd: [link]

Kis szem nem gáz szerintem, sminkkel tudod akár optikailag nagyítani is. Az orr, amit mondtál, egyáltalán nem nagy, szerintem nagyon szép, örülnék, ha ilyen orrom lenne. Szeplő egyáltalán nem gáz, szerintem aranyos, ha valaki szeplős, de ha zavar, akkor sem baj, mint mondtad, alig látszik. Szóval tényleg fogadd el magad, úgy ahogy vagy, mert változtatni ezen nem tudsz, és inkább éld úgy az életed, hogy jól érzed magad a bőrödben, minthogy mindig azon bánkódsz, hogy hogy nézel ki.:)

2011. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%

Teljes mértékben igaza van az előttem írónak. :)

Ne bánkódj, rengeteg fiú/férfi van. Valakinek a szőke pisze orrú tetszik, másnak a barna hajú meg ilyenek. :)

2011. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :) ez most sokat jelentett :)
2011. nov. 26. 15:33
 15/18 anonim válasza:
92%
Hahó! Én nagyon csúnya voltam tininek, de azóta megtaláltam, mi áll jól nekem (pl. hajban, öltözködésben, de még a testtartásom is más lett, lefogytam stb.). Most már szépnek mondanak. Én azt mondanám, hogy nincs "ronda" nő, hanem mindenkinek van egy saját stílusa, amit meg kell találnia.
2011. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 mus musculus ***** válasza:
Szerintem meg rohadtul nem igaz, találkoztam én már menthetetlen esettel is, nézzétek csak meg Keresztes Ildikót, 6 tonna vakolattal is csúf, nemhogy nélküle. Ettől függetlenül a kérdezővel nincs különösebb probléma a leírása alapján.
2011. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem senki sem csúnya (ápoltság már más kérdés) ,mindenki más
2018. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem Keresztes Ildikó szép. Szóval inkább ízlés dolga, hogy kinek mi tetszik...
2023. okt. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!