Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a fehér bőr...

Szerintetek szép a fehér bőr kék szemmel és barna hajjal?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 10:43
 1/8 anonim válasza:

szerintem nagyon! a kék szem alapból is nagyon ritka barna hajjal és ha ez még fehér bőrrel párosul akkor az GYÖNYÖRŰ

az én barátnőm is majdnem ilyen, azzal a különbséggel hogy az ő szeme barna

20/F

2011. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is ilyen, de engem az zavar, hogy gyakran kipirosodik az arcom :(
2011. nov. 24. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok mint te kérdező barna haj kék szem fehér bőr és nekem is gyakran kipirosodik az arcom eléggé zavaró... De hidd el sokaknak tetszik ez:)
2011. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen? De mi tetszik ebben Nekik? :D Engem nagyon zavar, h piros :S De akkor mi északi típusúak vagyunk? :D
2011. nov. 24. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak nekem világító zöld szemem van:D Én is utálom, hogy kipirosodik, mert elveszi a porcelán baba kisugárzást:D

Én örülök, hogy ilyen vagyok, mivel gyűlölöm a barna szemet, a barna, szolizott/napbarnított bőrt szintén. Kék szemmel még tökéletesebb lenne ez az egész, de ennek a tiszta zöldnek is örülök.

2011. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Örülj is! :) Amúgy a zöld szem még ritkább :)!! Egyszer olvastam, h az igazi férfiak vannak oda az ilyen lányokért... hát remélem, hogy így van :)
2011. nov. 24. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is kék szemű és fehér nagyon fehér bőrű, barna hajú leányzó vagyok. És én is gyakran kipirosodom.

Érzékeny a bőrünk sajna..

Én a hajammal nem voltam megelégedve. A mostani rézvörös hajszínem sokkal jobban illik hozzám. :)

2011. nov. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haha :D nekem barna hajam van,zöld szemem és nagyon világos bőröm ,viszont ,ha nyáron kimegyek napoznia strandra először nagyon leégek ,utána meg szép barna leszek.
2011. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!