Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy engem...

Mi az oka annak, hogy engem néznek meg a pasik aztán a barátnőmhöz mennek?

Figyelt kérdés
Voltunk bulizni,táncoltunk a bnőm velem szembe volt,jöttek pasik csak az én arcomat látták,engem megnéztek és elkezdtek a bnőmmel hátulról táncolni pedig semmit nem láttak belőle arcilag.
2011. nov. 21. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos jobb az alakja.
2011. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
lehet túl tökéletes vagy. olyan lány, akit megközelíthetetlennek gondolnak és félnek kezdeményezni, mert azt gondolnák, hogy nincs esélyük nálad. és a barátnőd által próbálnak a közeledbe férkőzni.
2011. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
55%
Lehet túl "sok" vagy nekik.Jobb csajokhoz nem mernek odamenni a pasik,inkább az átlagosokhoz,mert ott nem akkora pofára esés,ha visszautasit.Én magam is inkább kezdek egy átlagos lánnyal,mint egy különlegesebb szépségüvel,mert a jó nőktől félünk..Tudatalatti dolog ez:Pl van egy szép és egy átlagos lány és mégis sok pasi inkább az átlagosra mondja,hogy az esette,mert tudatalatt tudja,hogy a másik esélytelen..Érted mit akarok mondani ugye?
2011. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Dumáltam ott egy pasival és azt mondta,hogy túl jó csaj vagyok ahhoz,hogy pl bepróbálkozon nálam és,hogy a többi is igy lehet vele.Meg sok pasitól hallom,hogy mellém a 195cm-es gyúros pasikat tudjak elképzelni és,hogy biztos ilyen az esetem..Szóval elég szar ez.:S
2011. nov. 21. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan eza helyzet velem is.. De ha visszább veszek,úgyértem nm csípem annyira kimagam,nem húzok annyira szép ruhát,akkor már nme is érzem önmagamnak magam,rossz kedvem lesz.De bízok benne h lesz pasi aki engem is meg mer közelíteni.
2011. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14:29 aranyos a válaszod..:) de nem úgy néztek,mintha randa lennék...Utolsónak pedig: a csinos nem egyelő az ócska kval,s akkor is azt mondják,h kigyúrt pasit képzelnek mellém stb mikor sportcipőbe es farmerben vagyok,szóval ez messze nem kás.....sok embernek úgy tünik az a öröm,ha rosszindulatú megjegyzéseket tehet...valószinleg igy akarják a világfájdalmukat gyóhyitani.Azoknak,akik normálisan tudtak válaszolni nagyon szépen köszönöm...
2011. nov. 22. 01:55
 7/8 anonim ***** válasza:

diszkóban részegen minden nőt meghá.gna az ember. Így elsősorban nem az a szempont, hogy ki az aki a legjobban néz ki, hanem ,hogy kiben látok hajlandóságot az összejövésre. Akiben öntudat-túltengést érzek, azt nem cserkészem be, mert akkor elküld, és a dizsiben a nők elég rondán tudják elküldeni az embert (mert durván is közelítenek, de muszáj így közelíteni, különben nem jövök össze senkivel)

Kb ennyi - persze ezek régi emlékek, 35 éves nős emberként ez már csak emlék (vagy nem, hehe..)

2011. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 laci911 ***** válasza:
én pl néha be szoktam próbálkozni full-osabb nőknél de csak néha sikerül ,hogy beszélgessünk csak az a kár ,hogy nem nagyon tudok miről mert akihez oda megyek az érdekel is nem csak kinézetileg is hanem meg is szeretném ismerni csak nem tudom ,hogyan...
2012. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!