Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennék futni, de nem merek,...

Mennék futni, de nem merek, mert félek, hogy ettől az össz mellem elfogy? :S

Figyelt kérdés
Hugom épp most is hív, hogy menjek vele később futni ha hűvösebb lesz, szeretnék is feszesebb lenni. Meg ha a 2 kiló felesleg lemenne, nem lenne akkora fenekem, mint egy elefántnak, mivel oda megy szinte minden, meg egy kicsi a mellembe.. Olyankor a mell körméretem 80 cm, mell alatt 68 cm. De a csípőm legszélesebb része pedig 96 cm... Ha lefogyok, a mellemből lemegy vagy 3 centi, a csípőmből pedig nem tudom, ugy 7-8.. Ha rátornázok még, akkor még kisebb lesz a körméret, mert feljebb "ugrik", nem lóg többet.
2011. aug. 25. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint a fenekem nem lesz lógós. Nem tudom, áldozzam-e fel a kicsit nagyobb mellet a jó test érdekében. Már amennyire jó lehet nagy mell nélkül, meg 162 centi magassággal.
2011. aug. 25. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fuss! :)
2011. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
te h@lye vagy
2011. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!