Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hájjal a hasamon?

Mit csináljak a hájjal a hasamon?

Figyelt kérdés

bár nem nagyon sportolok semmit,ha befeszítem a hasam,mégis kőkemény


egy ideje (kb 1 hete) mindennap csinálok felüléseket,hogy mennyit,az attól függ,milyen kedvemben vagyok


pl ha fáradtabb vagyok,akkor csak 100at egy nap


de ma jó napom volt,úgyhogy megvolt 210


viszont a hasamon a háj még mindig ott van! :S


mit csináljak? ennyi idő után már látszódnia kéne a változásnak,nem igaz???


mit csináljak,hogy gyorsabban fogyjak? így is elég keveset eszek,legalábbis magamhoz képest...és elég türelmetlen is vagyok,szóval valami olyasmi kéne,amitől tényleg gyorsan látszik a fogyás


mit tegyek?


13l


2011. nov. 18. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyél sok gyümit és igycsizz. *.*
2011. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
micsináljak??o.o..
2011. nov. 18. 20:27
 3/5 TijuMK ***** válasza:

ez tuti hatásos:

http://www.youtube.com/watch?v=sBMyU7hXryo&feature=related


node a viccet félre téve én a futást ajánlom mert engem például az formál a legjobban, nem kell rohanni, de azért egy kellemes 30percet el lehet kocogni, persze inkább teremben a futópadon ajánlatos ebben az időben.

2011. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hasprés mindennap 200, kocogás is hasznos és igyál sok vizet:) persze nem lesz egyik napról a másikra lapos kockahasad csodák sajnos nincsenek :S pedig én is örülnék neki:)
2011. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát neked is elég sík tesitanárod lehet, ha még annyit se magyarázott el nektek, hogy zsírégetés és izomépítés között miféle különbségek vannak.

Hát lehet, hogy már teljesen kockás a hasad, csak rajta van a háj, ami eltakarja. xD Ahhoz. hogy eltűnjön, zsírégetés kell, nem izom. Szóval szerintem is fuss, úszz, aerobicozz vagy hasonló, ha emellett egészségesen táplálkozol (erről is kérj valakitől felvilágosítást, mert ez nem a kevés kajával egyenlő), akkor pár hónap után látványos eredménye lesz.

Fogyókúrázni a te korodban csak indokolt esetben és orvosi felügyelettel szabad, mert fejlődő szervezetnél nem mindegy az ilyesmi.

2011. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!