Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Buliba nem gáz összefogott...

Buliba nem gáz összefogott hajjal menni?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom,hogy hogyan csináljam meg a hajam,és egyébként szinte mindig kiengedve hordom,ezért gondoltam,hogy összefogom,feltűzöm,vagy esetleg csinálok belőle egy sima kontyot.esetleg tudtok vmi más frizura ötletet adni?Hosszú,kb.hátam közepéig érő hajam van,oldalfrufruval.
2011. okt. 28. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért kell egy alkalom, hogy ilyet fel lehessen venni, mert nem éppen egy hétköznapi viselet még nyáron sem. Egyébként szerintem jól néz ki.
2011. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, ezt nem ide akartam küldeni... úgytűnik belezavarodtam ebbe a sok reklámban a megújított oldalon.

A kérdésedre válaszolva: Abszolút nem gáz, buliba direkt illik. De szerintem ne kontyba kösd, az nem annyira buliba való. Inkább egy csattal tűzd fel, úgy hogy pár tincs lógjon ki a csatból.

2011. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem göndörítsd be vagy fond be egyszerűen de összefogva sem gáz miért lenne az ! Vagy a simitás is jó !
2011. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!