Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy "tegyem el" az illatot?

Hogy "tegyem el" az illatot?

Figyelt kérdés

A Párom a parfümjét ráfújta egy zsebkendőre és szeretném megőrizni, tartósítani az illatot.Hogyan tartósítsam? És én milyen módon tudnám neki odaadni az én illatomat?

Köszönöm, ha megértettetek és segítetek


2011. nov. 17. 11:14
 1/3 anonim válasza:

plüssre fújt és úgy add neki oda még aranyos is :) egyébként drogériákban papirra szokták ott nem tudom mennyire tartós

de szerintem a plüssre parfümöt fújni és odaadni másiknak tök édes :D

2011. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Illatot tartósítani elég nehéz. :D Inkább jegyezd emg, meg néha fújd be újra az illattal.

Hát ha te vagy a srác, akkor jó a plüssös dolog, de ha te vagy a álny inkább ne erőltesd, ez az a fajta ajándék, mint a szívecskés meg fotós párna... amit kitesz, ha jössz, de ha a haverok meglátják, azzal cukkolják. xD

pólóra, ruhára fújd szerintem.

2011. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyetek együtt mindkét illatból egy-egy kis kiszerelést egymásnak, és akkor bármikor fújkálhatjátok :)

Bármilyen illatot "elteszel", megváltozik egy idő után. A benne lévő anyagok ugyanis öregednek, megváltoznak, ráadásul minden illat más egy plüssön, szöveten, zsepin, emberbőrön, pláne ha még idő is eltelik. Anno nekem régi barátom a leveleit fújta be a parfümjével, pár hétig volt olyan az illata, vagy napig (mikor hogy), aztán tök más lett, mára már semmi nincs belőle. Pedig én zacsiba csavartam, azt dobozba tettem, azt szekrénybe zártam :))

2011. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!