Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem szebbé a lábam?

Hogyan tegyem szebbé a lábam?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon csúnya lábaim vannak,és már el vagyok keseredve,hogy mindjárt nyár,rövid nadrágos,bikinis időszak,nekem meg ilyen csúnya a lábam.

-Egyrészt vastag,vaskos,nincsenek egy pálcika lábaim,de már elkezdtem futni,meg kevesebbet eszem.

-Hiába epilálok,"fekete pöttyös" marad a lábam,gondolom a szőrszálnak a helye,ahol nőtt,és mivel nekem nagyon vastag,így meglátszik,és rettentő csúnya.

-Nagyon fehér bőrű vagyok,így minden meglátszik rajtam,a narancsbőröm,a ronda,lila striáim,az összes szőrbenövésem,amiből jó sok van,az elkapart sebeim,pattanások..stb.


Szeretnék szép,formás lábakat,és hozzá szép,enyhén barna bőrt!Hogyan érhetném el?:(


2011. ápr. 27. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A futás már jó irány.


A szép, egyenletes barna bőrt egy jó minőségű barnítókrémmel is el tudod érni, az adja a legjobb, természetes hatást, ami több nap alatt alakítja ki a megfelelő árnyalatot.

A szebb bőr, szőrbenövések nélkül nem olyan bonyolult, epilálás után dörzsöld le luffa szivaccsal, és kend át tonikkal, hogy ne fertőződjön el. Esetleg egy kis kamillás lemosás is segíthet.

Esetleg próbáld meg a borotválást, hátha úgy jobb lesz az eredmény, nem gyullad be folyton, vagy a szőrtelenítő krémeket, gyantát, más esetleg jobban beválik.



Ne kapard, ne piszkáld, az meg ugye alap. ;)

2011. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 betszy ***** válasza:
Még van időd,én sem vok jobb helyzetben csak éppen tudom a megoldást.A lilákra tegyél citromlevet napi2-3 alkalommal,2-3 hét és nincsenek.A szőr eltüntetésre probáld ki a gyanta és még kevesebbet is szendvedsz.Gondolom epilálás után 4 napra már kibujnak a szőreid,nyugi nekem is vettem az avontól szőrnövekedégátló krémet 800 ft.Azzal kb. 5-8 nappal később bujnak ki,de mindennap be kell kenni.igy havonta egyszer legyantáztatom magam egy ismerősömmel.A lábaid vékonyitására tedd azt hogy ugrálsz,gugolsz.Kemény munka kell.Jo lenne ha trambulinon ugrálnál.Kb. ennyi ,ha nem még irj.
2011. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!