Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tegyem szebbé a lábam?

Hogy tegyem szebbé a lábam?

Figyelt kérdés

eldöntöttem,hogy kicsit fogyni szeretnék,nem annyira rég jó alakúnak éreztem magam.Most viszont hasamon is van mit fogni :Đ

SZóval jó lenne,ha feltudnák venni mondjuk harisnya nélkül szoknyát.a térdem szerintem nem éppen nőies és szép . esetleg hogy tudnám formálni a lábam,hogy szebb legyen + egyéb fogyókúra? a sok mozgás jót tesz az alaknak?hasból hogyan tudnák fogyni?


2009. márc. 26. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és lécci még annyi,hogy milyen gyakorlatok vannak aerob edzésre?mert nem tudom és még véletlenül izomerősítőt alkalmaznák :P
2009. márc. 26. 17:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a mozgástól nagyon jó alakod lesz.Ha a lábaidat,és a hasadat szeretnéd formálni akkor az aerob edzések tényleg jók,ajánlom neked a futást,biciklizést.Vegyél néhány aerobic dvd-t .pl Rubint réka dvd-ket,az a hasadat is edzi,de lényegében mindenhonnan fogysz.Ha kitartóan mozogsz és figyelsz az étkezésre akkor nagyon jó alakod lesz.
2009. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :]

van bent szobabicigli :] és futni is járok

2009. márc. 27. 14:36
 4/4 A kérdező kommentje:
biciKli*
2009. márc. 27. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!