Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról hogyha egy nőnek szőrös a hónalja?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nőietlen és egy kicsit visszataszító...még a borotválással sem értek egyet, mert úgyis visszanő...szal inkább gyanta :D am fiu vok xDD és én pl borotválom lent is meg fent is :D 16f
2011. nov. 9. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj a nők nevében, sok nőt egyáltalán nem zavar, sőt a férfi legyen szőrös!!!
2011. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nyilván nem lehet általánosítani, ez a nő stílusától is függ, de úgy tapasztaltam hogy a 16-25 körüli nők jobb szeretik ha odalent le van borotválva.
2011. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"borotválom lent mert egyrészt higénikusabb másrészt a nőket is zavarja"


Zavarja a nagy lóf*szt. Szúr, amikor visszanő. Inkább maradjon. Persze ha túl sűrű lehet rövidre vágni, de a csupaszcsiga inkább röhejes mint vonzó.

2011. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázza már el nekem valaki, hogy mi abba a higénia, hogy ha nincs szőr?
2011. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

21/L vagyok, és határozottan taszít, ha egy férfi csupasz lent! Pedig én sem vagyok egy "őskövület", nem a '60-as években nőttem fel, mégsem tetszik, ha egy férfi farka tök csupasz. Szerintem egy férfi legyen férfias, nekem az jön be, a csupasz giliszta nem túl szexi...


Ja és csak hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, nőietlen és visszataszító szerintem is, ha egy nőnek szőrös a hónalja. De hogy a borotválással mi a baj? Hát nem nagy áldozat szerintem akár minden nap rááldozni 1 percet... Meg ha gyantázza valaki, akkor is visszanő, nem csak a borotvával :)

2011. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Elárulok egyet, kedves biológiából egyes barátom: a gyantázás után is visszanő a szőr, tehát olyan mindegy, hogy egy lány hogyan szőrteleníti... max. a gyantázás után kicsivel később, és vékonyabban/ritkábban, ha vki szerencsés. A borotválás meg olcsóbb, így maradok annál. Egyébként az meg tényleg nem vmi szép látvány, ha egy nő bazi nagy hónaljkutyával jelenik meg vhol ujjatlan pólóban, azt aláírom.


Ja, és nálam, ha egy pasi teljesen szőrtelen, az nagyon gáz és férfiatlan, műmájeres (az meg plána, ha a csajt ts-sel írja le menőzésből), és ha meg nem, attól még baromira nem igénytelen meg ősember.

2011. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Most nem a nőkről van szó eredetileg?

A 21. században szerintem már teljesen természetes, hogy egy nő illetlen helyeken nem növeszt szőrt (idézet a Szex&NY-ból).

A férfiaknál még nem elfogadott dolog, de szerintem szenvedjenek csak ők is, ne csak mi, hihihi :)

Ettől függetlenül szeretem, hogy a párom gyantáztatja a hónalját (igaz, csak 2 havonta) és rövidre nyírja a fanszőrzetét. A teljesen csupasz nem jönne be. És azt is szeretem, hogy kicsit szőrös a melle. Na nem azért Chewbacca, csak olyan finoman férfias.

És azt is imádom, hogy sosem büdös! :))))

2011. nov. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nyáron, ha ujjatlan felsőt vesz fel, és látszik, az gáz.

Ha nem látszik, az ő dolga.

Ősszel, télen ált. én sem szedem le, csak hetente, a lábamról meg 2 hetente, borotvával, de gyantázni biztos nem fogok sehol, mert qrva érzékeny a bőröm.

De egy szőrös hónalj férfinál is visszataszító, ha látszik.

(És nem csupasz csiga kell, mert lábon, karon legyen szőr, de hónaljnál, meg nemi szervnél, mellkasnál azért esztétikusabb, ha nincs.)

2011. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Enél szexibb nincs a világon!(komolyan beszélek)
2015. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nekem őszintén az jön be ha egy nő szőrös (pl. A lába, karja, hónalja, nemiszerve). Szóval a kérdésre válaszolva nekem nagyon is bejön ha szőrös a csaj hónalja.
2015. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!