Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról hogyha egy nőnek szőrös a hónalja?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nőietlen és egy kicsit visszataszító...még a borotválással sem értek egyet, mert úgyis visszanő...szal inkább gyanta :D am fiu vok xDD és én pl borotválom lent is meg fent is :D 16f
2011. nov. 9. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
b*zi
2011. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

- Egy fiú ne borotváljon...max arcon.

- Mi közöd hozzá, hogy egy nő hogyan szőrtelenít? Gyantázd te a hónaljadat b*zikám, ha neked az jól esik. Én maradok a borotvánál. Mellesleg visszanő, igen, de 10mp minden nap/másnap/harmadnap, kinek milyen gyorsan nő, lekapni...

2011. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
fúj. igénytelen, ha valaki meghagyja.
2011. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Férfi akarsz lenni vagy csupasz csiga? -.-'
2011. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Mi közöd hozzá h egy nő hogy csinálja?!Lényeg h levan szedve nm? B*zi -e vagy????

Sztem meg az a gáz h fiú létedre ekkora barom vagy h azt hiszed h ez a lányoknak bejön.Elárulok egy titkot..Egy nőnek férfi kell,nm vmi himringyó.

2011. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
á-á nem vok se b zi se himringyó...van tsajom. :) de én adok a higéniára nem úgy mint a többi ősember xD és azzal a válaszadóval aki azt irta hogy igénytelen: egyetértek!
2011. nov. 9. 20:54
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
tsajod? :D egyre jobb, kis tinip*csáknak biztos bejön, de a NŐKnek már nem fog.
2011. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
A férjem szinte mindenhol szőrös,de se szag se bűze! Ad a külsejére,igényes a megjelenése! El is hagynám,ha egyszer leborotválná valahol a szőrét!
2011. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Sose értettem a szőrre miért gondolják, hogy igénytelen? Azt is mosni kell, gyakorlatilag a haj is szőr, mégse igénytelen az, akinek haja van.
2011. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
engem eléggé visszataszít ha egy nő szőrös , az én szememben ezzel már veszít a nőiességéből. az meg hogy férfi borotváljon e másik kérdés. én személy szerint borotválom lent mert egyrészt higénikusabb másrészt a nőket is zavarja. és ha egy férfi a fanszőrét és a hónalját borotválja nem b*zis csak igényesebb. az b*zis ha a végtagjait vagy a mellkasát szőrteleníti. mi felénk ez így van
2011. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!