Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szépség hatalom?

A szépség hatalom?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom ezt, nem csak "pi.csablogokban", és értem is a logikáját, meg hogy mire gondolnak. Ti hogy vélekedtek erről? Kihasználjátok ezt a "hatalmat"?
2011. nov. 4. 15:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nem a cicababákra gondoltam, akik csak és kizárólag a gazdagság miatt lennének együtt valakivel, hanem a normális lányokra. Az már egy egészen más kategória számomra, főleg, hogy a "nem tudom már, mit kezdjek magammal" effektus csúnyítja őket.

2011. nov. 4. 16:54
 12/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem a szépség egyáltalán nem hatalom! Sőt, hazánkban a szép nőket (nem plázap*csákra gondoltam) egyértelműen a butával egyesítik.


Tudod mi a hatalom?

Ha pénisszel születsz (tehát pasi vagy), magas vagy és még jóképű is!

-megkapsz minden jó állást

-jó nőket

-és nem kell semmi ellenszolgáltatást adni...


No de egy szép nő?

-az nem kap jó állást mert ugye biztos buta is

-kap pasikat de lehet nem jók semmire, még arra se hogy családot alapítson velük


Csúnya nők:

-kapnak önbizalomhiányos, ámde jó pasikat

-nem kapnak jó állást és otthon tűrnek

-kapnak jó állást mert csúnya de ezt kompenzálva sikeres lesz



De összességében mégis a férfiaknak a jobb :) Mert a pénz a hatalom!


A nőknél nem számít ennyit a szépség, mint a férfiaknál!

2011. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
lol?
2011. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az ilyesmihez nem szépség kell, hanem gerinctelenség, számító jellem, stb. Igazán szép kitartott nőt én még nem láttam, inkább csak mű és buta luvnyákat.

Ha valaki szép, és ugyanolyan képzett, alkalmas a munkára, lehet inkább őt választják egy interjú során, de sokszor később jön ehhez a zaklatás is. Nem élmény nap mint nap kapni a szexuális tartalmú, akár még csak nem is komoly utalásokat.

Persze, lehet a külsőből előnyt kovácsolni, de azt sose becsülik semmire, aki ezzel ér el valamit. Na meg ugye a szépség csak az ellenkező nemnél működik, főleg nőknél inkább csak féltékenység, szúrkálódás az érdem sajnos.

Részemről merem állítani, hogy szép vagyok (na nem annyira húúúú, de csodás, de azért szép :D), de érdemeket jobb szeretek az eszemmel elérni. Hogy kihasználom-e? Kicsit. Főleg, ha jegyzeteket kell szereznem, vagy a boltban, könyvtárban segítséget szeretnék, egy mosollyal megfűszerezve mindig siker. Csokit, italokat is felajánlanak - ismeretlentől nem fogadom el mondjuk. :D De kaptam már virágot az utcán egy vadidegentől.

Párkapcsolatoknál jobban érdekel, hogy ki az illető, mint az, hogy mennyi pénze van, arról pedig szó sem lehet, hogy valaki engem eltartson, értékesebb dolgokat se fogadok el, mert inkább megdolgozom érte magam.

Egy munkakörnél pedig lehet valaki szép, de ha nem alkalmas, akkor leépítésnél ő repül bizonyára.

2011. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hatalom szerintem. Nem vagyok szép, bányarém sem. Láttam már olyan normál értékekkel rendelkező, okos nőt, aki szép is és evvel ért el valamit de mindig van egy határ amit nem lép át és soha nem volt problémája evvel. Szépséghez szerintem kellene mindenkinek egy alap műveltség megfelelő intelligencia hányados.
2011. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A férfiaknál sokkal többet ér a szépség!
2011. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!