Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szépség hatalom?

A szépség hatalom?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen olvasom ezt, nem csak "pi.csablogokban", és értem is a logikáját, meg hogy mire gondolnak. Ti hogy vélekedtek erről? Kihasználjátok ezt a "hatalmat"?
2011. nov. 4. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én sokak szerint szép vagyok,mégsem érzem azt h ez miatt több lehetőségem lenne.NEkem is ugyanugy megkell küzdenem az életben mint bárki másnak.Amugy is szeretem magam,sajáterőből elérni a céljaimat.Persze vannak hozzám hasonló külsejű lányok akik ezt kihasználva bekerülnek a tehetősebb rétegbe és egy kis ellenszolgáltatás fejében szinte mindent megkapnak.De sztem ez undorító.

Nem tudom h erre gondoltál el,de nekem ez jutott először eszembe:)

2011. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire. Pl. jó munkalehetőségek, gazdag férfiak, férjek, akik eltartanak, ezáltal nem kell dolgozni, mindent megvehet/tehet... ilyenekre.
2011. nov. 4. 15:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha valaki szép, annak minden könnyebb, nőknél ez szerintem biztosan így van. Magamból indulok ki, hogy mennyire részesítek előnyben egy szép nőt, egy csúnyához képest. Az lehet a titok, hogy aki szép, azért nem veszi észre, hogy vele kivételeznek, mer önmagával az ember mindig egy kicsit lágyszívűbb, továbbá mert mindig minden körülmények között kedveznek neki, ezért fel se tűnik neki, mivel nem is ismeri a túloldalt. 23F
2011. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A szépség múlandó... és minden más is, amit ezzel szerzünk.
2011. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, hatalom.
2011. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én szép vagyok, de ezt nem nevezném "hatalomnak", inkább előny. Sokszor emiatt engem protezsáltak ami jó volt, de ugyanúgy érzem a fájdalmat, mint bárki, és a lényegesebb dolgokban ez nem számít. Nyilván szeretem az előnyt ami néha vele jár, és hiányolnám, ha nem így néznék ki, de az életben igazán fontos dolgok nem ezen alapulnak. A hatalom is sokkal összetettebb dolog...
2011. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy előreengednek a sorban, illetve kedvesebben beszélnek nem nevezném "hatalomnak".

Akinek meg arra kell a szépsége, hogy gazdag férjet találjon magának, hát hajrá. Sok szerencsét.

Ha már annyira IGAZÁN szép lennék, akkor inkább keresnék pénzt a szépségemmel, elmennék topmodellnek, vagy mit tudom én.

Ja, de persze, ha a plasztikcicákra gondolsz, ők nem lehetnek modellek, max aktmodekkel,akkor ők szerintem nem szépek. Aki Ilyan feleséget akar magának, az meg is érdemli, hogy jól kihasználják.

2011. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Inkább eszköz.
2011. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha tudod használni
2011. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mármint ha nem csak szép vagy de ki is emeled stb.
2011. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!