Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy zselés...

Mi kell ahhoz, hogy zselés körmöt tudjak itthon építeni?

Figyelt kérdés
és kb. össze-vissza mennyibe kerül minden?

2011. okt. 29. 20:34
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
utolsó: ott a pont!!!
2011. nov. 4. 20:47
 22/31 anonim ***** válasza:

na igen, az anagyköltség lehet, hogy ennyi, de abba nem gondoltok bele, hogy fizetni kell a számlákat(pl: áram, víz, telefon, fűtés, stb), vállalkozónak a tb 60000 Ft, ha hirdet, akkor annak is van ára, ott a könyvelő, az is elég sokat el tud vinni havonta, továbbképzésekre járunk, hogy minden újdonságot megtanulhassunk, és ki tudjuk elégíteni a vendégek igényeit, meg az adókról ne is beszéljünk...ez mind benne van a köröm árában.

Kérdező:

Nem azt írtad kérdésnek, hogy mennyi a köröm anyagköltsége, hanem azt, hogy mi kell az otthon épített zselés körömhöz. van különbség a kettő között...

2011. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

20as vagyok. azt, hogy otthon csinálja, úgy értettem, hogy megvan a vizsgája, de bejelentve sehol sincs, hogy ő dolgozik, ergó nem adózik, nem fizet járulékot.


és az anyagköltségre (mint az előbb említett példában), simán rámond egynémely körmös 2-2500Ft-ot.

Így, hogy azt kérdezte, mennyibe kerül minden, ami kell hozzá, kb.ugyan azt kérdezte, és reálisabb válaszokat kapott

2011. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem csak rámondjuk, hogy mennyi az anyagköltség, ez ki van számolva nagyjából. És ez még nem a legdrágább kategória. Persze, kihozhatjuk 1500-ból is, de akkor ne csodálkozzon a vendég, hogy pár nap múlva lepotyognak a körmei, mert szar minőségű anyagból lett megcsinálva. De egy lelkiismeretes körmös ilyet nem csinál. Van, ahol az anyagköltség akár 3000-3500 is lehet. Az ár többi részét pedig fentebb említi egy hozzászóló. A műköröm nem létszükség, akinek nem telik rá, vagy sokallja az árat ne csináltasson.
2011. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
utolsó! lécci írd le, hogy egy átlagos körömnél mennyi az anyagköltség!
2011. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
utolsó, mit értesz egy átlagos körömnél?
2011. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Az átlag anyagköltség, amit már egy hozzászóló is leírt kb. 2000-2500 Ft.

És ami még a feltett kérdésre vonatkozik: az anyagok és eszközök használódnak/fogynak, így azokat folyamatosan cserélni kell, pl. ecsetek, reszelők, uv lámpàba csövek, stb. Tehát semmi sem örökéletű.

2011. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
26-os: szerintem a sima kocka franciát. Én legalábbis arra írtam le az átlag anyagköltséget.
2011. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

úgy értettem, h lebontva.

pl.:

(nem értek hozzá, szall csak kitalált számok)


zselé: 500Ft

ecset:200ft

UV-cső:100ft

lakkok: 200Ft

stb

2011. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Még sosem láttam úgy szakembereket, akik annyira nagyra és nehéznek tartják a munkájukat mint a műkörmösök. Tény, hogy meg kell tanulni és oda kell figyelni, de minden szakma ilyen! A műkörömépítés nem egy vakbélműtét, vagy egy épülettervező vagy tűzoltószakma?! Vannak veszélyes szakmák, na a műkörömépítés nem az. Azért nem olyan könnyű lyukasra reszelni egy körmöt. Csak a hülye teszi meg. Kis odafigyeléssel és értelemmel meg lehet csinálni a tanfolyam nélkül is. Most nem leszólni akartam a műkörmös szakmát, mert bizony nehéz az is, de mi nem? Semmivel nem nehezebb, mint az útépítés vagy a burkolás, vagy a számítógépes programozói állás.
2012. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!