Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy zselés...

Mi kell ahhoz, hogy zselés körmöt tudjak itthon építeni?

Figyelt kérdés
és kb. össze-vissza mennyibe kerül minden?

2011. okt. 29. 20:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

fertőtlenítő, reszelő, bőrfeltoló, ecset, zselé (ebből többféle) Uv-lámpa, primer, nail prep, sablon, díszítő elemek, cleanser

most ennyi jut eszembe

olyan 20 000körül van

2011. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

csak??:o

és sokkal többre tippeltem volna..

2011. okt. 29. 21:05
 3/31 anonim ***** válasza:

akkor leírom úgy, hogy értsd is:)


kell egy jó durva reszelő-kb.70Ft

zselé-15ml 2500Ft körül, olcsóbbat ne vegyél, mert szarok, szétfolyik, puha, szall nem tudsz vele dolgozni...

építőecset-kb 800Ft

UV-lámpa-5000től már lehet kapni

tipp-1500Ft a 100db

VAGY

sablon-300Ft 100db


ezek után már csak a díszítők kellenek, amiket ráérsz akkor venni, ha ez már megy


pontozótű-1500Ft

beépíthető díszek-akár a kínaiban is lehet venni 5ösével csomagolva kb. 5-600Ft

lakkok (vékony ecsetű...)


add össze..:)

én is így kezdtem el magamnak csinálni.

ilyen bőrfeltolót stb. azért nem írtam, mert minden manikűr-készletben van már


ha még valami érdekel, írj nyugodtan

2011. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Mi kell hozzá? Tanfolyam!

Ha körmöt szeretnél menj el körmöshöz, a csinálni akarod menj el tanfolyamra. Ha nem akarsz tanulni jobban jársz, ha el sem kezded. Egyébként honnan veszed, hogy meg tudod csinálni?

2011. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

előzőt kérdezném, esetleg körmös vagy??? :D

vicc


kérdező:

kis gyakorlás, és simán meg tudod csinálni! kb. 2-3 körmösnél kiadott pénzből kijön. ííííííííííírtó pofátlanok!!!!

kb 2 óra míg megcsinál egy klienst, 4-5000E Ft-ért, vagyis 2-2500Ft-os óradíjjal


VICCCCCCCC


Én egyszer voltam körmösnél, azóta magamnak csinálom!

2011. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Igen körmös vagyok, örülök, hogy ilyen jól szórakozol rajta. Látom nem igazán vagy tisztában azzal, hogy mi tartozik bele az árba. Tudod az a 2500 Ft nem a körmös zsebében landol, mivel ebből kell fizetni a járulékait, bérleti díjat, továbbképzéseket (mert ugye nem csak a zselét kell felkenni a körömre, hanem tartósnak, tökéletesnek, és szépnek kell lennie), anyagokat, mert ugye ezek fogynak, újabb és újabb színek, díszek kellenek, hogy a vendégek tudjanak miből választani, és ugyebár az eszközök, és TALÁN marad valami, amit félre lehet tenni.

2011. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

hát, szerintem akkor is pofátlanság 5E Ft-ot elkérni

ha Te csak 3at kérsz, akkor bocs, bár ezt kétlem


ha akarja a kérdező, hadd próbálja ki, lehet ügyesen csinálni több 100E Ft-os tanfolyam nélkül is. aki ügyes, annak meg, aki meg nem, azon a tanfolyam sem segít. ez az én véleményem

2011. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Így van, ez a te véleményed, az meg az enyém (és még sokunké). Hidd el, nem a százezres alaptanfolyamtól lesz valaki körmös, hanem ez ad egy kiindulási alapot, és azt a lehetőséget, hogy TÖRVÉNYESEN és lelkiismeretesen tudjon dolgozni. Persze ez közel sem jelenti azt, hogy ezután már mindent tud, mindent jól tud, hiszen ezután kezdődik csak az igazi tanulás, elsősorban technikai, majd ha szeretné, akkor díszítő továbbképzések formájában. A rengeteg gyakorlásról nem is beszélve.

És a tanfolyamon nem csak zselét kenni tanulunk meg, nem véletlenül vannak bőrgyógyászat, anatómia, ortopédia, anyagismeret óráink is. Nem véletlenül tanuljuk meg a körömépítést kizáró és nehezítő tényezőket, a hibalehetőségeket, diagnosztizálást, a megfelelő előkészítést (remélem nem kell megemlítenem, hogy miért fontos).

2011. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nem kell sok minden. Pár ezer ft, és úgy gányolod szét a körmöd, ahogy akarod. Csak aztán ne legyen sírás :D
2011. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

mi kell hozzá? SZAKTUDÁS!!!!!!!azért, hogy az ilyen "csak pár cuccal összekenem a körmöm és király vagyok" hozzáállású kontárok munkáit helyrehozzuk...mert két véglet van:

1. sz.r a műköröm, tönkreteszi a körmöm

2. elmegy szakképzett körmöshöz, akitől elvárja, hogy a szétbarmolt sz.rjait helyrehozza...

Nekem már volt szerencsém egy olyanhoz, aki a második csoportba tartozott...szinte lyukasra reszelte a körmeit, ráadásul egyre még gombát is sikerült szereznie...

2011. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!