Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy zselés...

Mi kell ahhoz, hogy zselés körmöt tudjak itthon építeni?

Figyelt kérdés
és kb. össze-vissza mennyibe kerül minden?

2011. okt. 29. 20:34
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

nos kénytelen vagyok ide írni a sok vita miatt, fiúként.

Kérdező: Igen, kinek mi a sok és a kevés az eszközöket illetően, amit leírtak az a tanfolyami árakhoz képest nem sok, a továbbképzéseket is beleértve a tanfolyamba. Egyet megjegyzek, interneten igaz látni jó pár videót a készítésről, viszont ha nem jól csinálod ami benne van a pakliban egy szép kis körömbetegséget is össze lehet szedni, ha nem csinálod megfelelően, ez nem elszomorítás, csak tanács, de szerintem ezt tudod te is :)

Válaszolóknaj:

# 4/10: Ha ennyire okos vagy, hogy azt hiszed egy kis otthoni elsajátítással lehet csinálni műkörmöt otthon magadnak vagy másnak akkor nagyot tévedsz, jó lehet 1 -2 ember kivételes eset aki megtudja tanulni de ez rettentően sok idő és ha nincs körmös ismerősöd úgy nehezebb, aki nem tudja megmutatni.

Az árakkal kapcsolatban:

1: szalonokban nem olcsó egy bérleti díj, nem mondok összeget, mindenhol más, ami szerinted X ember után visszajön. Ez hatalmas tévedés -> 2

Ahogy a körmös is írta (# 5/10), legális vállalkozók vagy alkalmazottak, szalonokban. Ha te is szétnézel milyen árak vannak az alapanyagok eszközök téren, megfogod látni nem olcsó mulatság:

pl ott a sablon + a zselé... a zselé az érdekesebb mert ugye bár itt nem lehet se takarékoskodni az anyaggal se túl sokat feltenni, egyik se jó. ha túl kevés könnyen lepotyoghat az alkotás. A zselé áraira és tégelyméretekre nem térek ki, csak annyira hogy többféle van mint tudod, vannak kisebbek nagyobbak, kisebbek örülj hogy elég lesz mind a 10 ujjra. A díszítő elemek se olcsóak. ha ennyire sokallod az árakat, akkor menj el egy kis falúba, ott egy ezressel lehet olcsóbban megúszod.

és mi az hogy VICCC? a 2 óra alatti elkészülés?

azért nézd azt hogy 2 órában mi van benne: előkészítés, 1 köröm lámpázása x ideig x -szer, összejön a 2 óra szépen + a díszítés is benne van. a tanfolyamról meg annyit.

Erre is kitérek: Anyagár: nos ezt a legnehezebb kiszámolni, van aki 1000, 1500, 2000-ret kér( ez BP és Mo.!!) és ha szerencséd van mint írják neten is, jó minőségűt kapsz akár tanfolyamon akár tanulóktól gyakorláskor otthon.

"" #6/10: . aki ügyes, annak meg, aki meg nem, azon a tanfolyam sem segít. ez az én véleményem"" Nos erre is kikell térnem mert ez elég szemét írás... aki meg nem ügyes azon a tanfolyam sem segít, vajon miért van a tanfolyam? senki sem születik egyből műkörömépítő bajnoknak. Sokat kell gyakorolni, ezt mindenhol tudják, de te is csak ha nem ismered be saját magad hazudtolod meg.

+ megjegyzem én kb 1 éve gondolkodok már tanfolyamon, igen heteró vagyok

2011. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:

előző vagyok:

és bocs a regényért, kicsit lehet összevissza írtam, de akinek van kérdése az majd leírja a sorszámot, onnan tudom, hogy nekem szánja

2011. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
nah látom senki többet nem nyilatkozik :)
2011. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

na szóval. én egy szóval sem mondtam h meg akarom vásárolni, vagy hogy el akarom készíteni magamnak vagy másoknak... tudom hogy mennyire egészségtelen és éppen ezért nem szeretnék műkörmöt. max 1szer kipróbálni. csak kíváncsi voltam, hogy mennyibe kerülhet egy felszerelés:)

és köszönöm az érteles válaszokat:)

2011. nov. 3. 19:55
 15/31 anonim ***** válasza:
énis kiprobálnám,de csak akkor ha segitenek,
2011. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Aki egyszer ki akarja próbálni, az miért nem megy el körmöshöz????


Otthon egyszer kipróbálni marhaság.

2011. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem a műköröm egészségtelen,hanem a béna műkörmös, aki szétreszeli a körmöt bolyhozás helyett.

egy műkörmös

2011. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
De én NEM mondtam egy szavammal sem hogy én akarom elkészíteni magamnak, hanem esetleg egyszer elkészítettni..
2011. nov. 4. 19:17
 19/31 anonim ***** válasza:
De hisz azt kérdezted, hogy mi kell hozzá. Nem hiszem, hogy csak kíváncsiság lett volna. Ha csak alkalmanként kell a köröm, akkor csináltasd meg szakemberrel.
2011. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

simán kérdezhette azért, hogy lása, mennyibe kerül alapanyagba az az egy köröm, amiért ő 5000Ft-os fizet...


ismerek olyan csajt, aki azt mondta, anyagköltségbe csinálja, otthon (van vizsgája, papírja-azért volt fontos, h otthon, h nem kell semmi járulékot meg semmit fizetnie)és 2800at fizettem....na engem pont ezért érdekelt, h mennyibe is kerülhetett ez valójában


21L

2011. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!