Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A színes Gel-Lac (Crystal...

A színes Gel-Lac (Crystal Nails) alá az alaprétegnek muszáj Gel-Lac Clear-nek lennie?

Figyelt kérdés

1. Nem kenhetek a gel-lac alá sima tapadást elősegítő folyadékot (crystal nails), majd rá építő zselét szintén crystal nailseset?

2. És a rétegeket kell fixálni mindet, vagy egyiket sem kell? (én korábban mindet fixáltam...és nagyon gáz volt:S)

3. Ha a színes gal-lacra akril mintát akarok festeni (gondolom előtte le kell fixálni, mert ragacsos marad),akkor kenhetek majd rá átlátszó zselét (C.N.), majd erre fényzselét?

4. Fényzselét egyáltalán nem lehet kenni legutóljára?

5. Az első és utsó átlátszó réteg lehet sima átlátszó zselé és nem gel-lac? EZ NAGYON ÉRDEKEL!!!


2011. okt. 27. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1. az elszíneződés minimális.

2. nekem is, és a a vendégeimnek is mindig van valami a körmén, tehát saját körme sosem látszik, nem is akarjuk, hogy látszódjon

3. az alaprétegen elcsúszkál a színes géllakk, ergo randa lesz és foltos

4. semmi közöd hozzá

5. eddig még senki nem reklamált, pedig van egy pár vendégem

6. csipkebokorvessző

2011. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Darabos Évi ezek szerint baromságot tanít. Hát van ez így, na. biztos nem ért hozzá ő sem.
2011. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!