Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A színes Gel-Lac (Crystal...

A színes Gel-Lac (Crystal Nails) alá az alaprétegnek muszáj Gel-Lac Clear-nek lennie?

Figyelt kérdés

1. Nem kenhetek a gel-lac alá sima tapadást elősegítő folyadékot (crystal nails), majd rá építő zselét szintén crystal nailseset?

2. És a rétegeket kell fixálni mindet, vagy egyiket sem kell? (én korábban mindet fixáltam...és nagyon gáz volt:S)

3. Ha a színes gal-lacra akril mintát akarok festeni (gondolom előtte le kell fixálni, mert ragacsos marad),akkor kenhetek majd rá átlátszó zselét (C.N.), majd erre fényzselét?

4. Fényzselét egyáltalán nem lehet kenni legutóljára?

5. Az első és utsó átlátszó réteg lehet sima átlátszó zselé és nem gel-lac? EZ NAGYON ÉRDEKEL!!!


2011. okt. 27. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Körmös vagy?

Elég kusza a magyarázatod, de próbálok válaszolni. Szóval:

1. Alapnak építő? Sk megerősítést akarsz vagy tartós lakkozást?

2. Miért kéne fixálni? Akkor nem tud mihez tapadni a következő réteg.

3. Géllakkra sem építő, sem sima fény! Az utolsó réteg után fixálás, bufizás, és akril, majd még egy réteg GÉLLAKK.

5. Alapnak lehet építő zselé vagy porci is, de az már nem a tartós lakkozás, hanem sk erősítés.

Ha egyszínű körmöt csinálsz, nem muszáj alapréteg.

2011. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hobbiműkörmös vagyok.

az a helyzet, h nincs sima átlátszó géllakkom, csak színesek... és holnap pl franciát akarok géllakkból csinálni, csak most hallottam h az első rétegnek Gel-Lac Clear-nek (színtelen géllakk)kell lennie, meg az utsónak is....de nekem az nincs... nem lehet mással helyettesíteni?:S

2011. okt. 28. 14:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Mint írtam nem, mivel az már nem tartós lakkozás lenne. Ha építőt teszel alá (legyen az leoldható rugalmas zselé, vagy rendes építő) már sk körömerősítés lenne.

Miért nem mész el tanfolyamra?

2011. okt. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kiegészíteném annyival, h normál top shine azért nem mehet a végén, mert rugalmas anyagot nem zárunk merev fedőfénnyel. Ugyanis a top shine merev, nem tudja követni a köröm mozgását, bereped, és ronda lesz.

Ha színtelen körmöt építesz, és gél lakkal fejezed be, akkoris gl clear kell rá.

Utolsónak:

Alaprétegnek tehetsz base gelt, de ha sima zselét teszel, akkor az már nem gel lakk. sima átlátszó zselével nem lesz jó.

2011. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!!!!

Azt hittem, egyszerűbben kevesebb plusz vásárlással is meg lehet ezt oldani, de logikus így ahogy leírod! és még1x köszönöm! :)

2011. okt. 28. 23:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül van direkt hozzávaló anyag...jó dolog a spórolás, de nem ilyenen. Bár egy tanfolyamon ezt is elmondják...

de csak egy egyszerű példa...használsz sampont takarításhoz, csak azért mert a hajadat azzal mosod, és arra jó? szerintem nem. ez is kb ilyen.

2011. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

alapnak simán mehet a gél lakk fedője. De még az sem igen szükséges, max franciánál.


én sosem rakok alapot géllakknál, akár 6 hétig is jó, csak a lenövés brutál.

2011. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó! kíváncsi vagyok, hogy az alap nélküli gél lakkozás miatt mennyire van elszíneződve a körmöd...
2011. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit. De 1. lenő, 2. úgyis vagy köröm megy rá, vagy géllakk megint. Szóval totál mindegy.
2011. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
végülis tényleg totál mindegy, hogy undorító a körmöd...majd megint eltakarod...de legalább ne hirdesd a saját hülyeséged...
2011. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!