Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Crystal Nails Gel-Lak? Tapaszt...

Crystal Nails Gel-Lak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék műkörmöt, de elég gyengék a saját körmeim, így azon gondolkodtam, műkörmösnél átlátszó gel-lakkal erősítetném meg a körmöm. Ez jó megoldás lenne? Ezt ugye lehet később lakkozni, és nem jön le acetonnal (vagy aceton mentes lakklemosóval)?
2011. júl. 16. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van kimondottan olyan zselé, amit körömerősítésre használunk. a neve easy off. Ilyet kérj, jobb. lakkozni lehet, acetont nem kéne.
2011. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Off, de mások tapasztalataira én is kíváncsi lennék. Mi épp tegnap vettünk egyet itthonra, de még nem próbáltam ki...

A lakkozást én is kérdeztem, azt mondta a fodrászkellékesben a csaj, hogy neki ez még eszébe sem jutott, úgyhogy erre nem tud mit mondani, a másik kérdésedre viszont tudok válaszolni: nem jön le sima acetonnal, kell venni hozzá egy külön lemosót, ami "leoldja".

2011. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sima acetonnal(nem acetonos lemosóval) lejön.
2011. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ezt a gel lak-ot UV alatt kell megszárítani nem? Azért szeretnék átlátszót (tudom, van belőle sok színű, de szerintem öregasszonyosak, pl. bordó, rózsaszín... ezektől herótom van) hogy tudjam lakkozni különböző színekkel, ne legyen 3-4 hétig ugyanolyan körmöm, én már 5 nap után megunom.
2011. júl. 16. 16:48
 5/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok, igen, UV alatt kell szárítani. És nekem a fodrászkellékesben a csaj (aki maga is használja), azt mondta, nem jön le sima acetonnal.
2011. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Műkörmös vagyok, tudom, hogy az aceton oldja. Igen, kell hozzá uv lámpa, zsírtalanító, tapadáselősegítő, fel kell bolyhozni a körmöt, szóval nem olyan, mint egy sima körömlakkozás. Ezért írtam az Orly bondert.Az sima lakk.
2011. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elnéztem:)Egy másik kérdésnél is hasonló a téma, csak ott a tartósság a nem mindegy:) Szóval easy off.Alapból ugyanolyan, mint a lakk, de ez tényleg erősít és tartást ad. a lényege, hogy ne reszeld meg a körmöd végét.
2011. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor a körmösömmel majd kitaláljuk, mi legyen... :)
2011. júl. 18. 23:04
 9/14 Novák Clau válasza:

Sziasztok! Ezek a termékek alapból nem otthoni használatra lettek kitalálva... hanem szakemberek számára. A fekete hajunkat se szőkítjük ki magunknak otthon... Mind az easy off, mind a Gel Lac használatát egy előkészítés előzi meg: bőrfeltolás-kaparás, kíméletes (!!!) bolyhozás, előkészítő anyagok felvitele. Új info, amit tanfolyamon hallottam: Base Gel-t használva alaprétegnek, könnyebben leoldható a Gel Lac. De ugyanúgy használhatunk TÖBB réteget is gyenge körmöknél: Base Gel, Easy Off, aztán a szín és Gel Lac Clear. Persze a fixálásról se feledkezzünk meg (Cleanser). Ha mindezt összeadom, és ezt mind megveszed, márpedig minden anyag szükséges, máris többet fizettél, mint ha körmöshöz mennél. :D Én azt ajánlom, a körmösöddel csináltasd meg, mert ő a szakember, és ő tudja ezeket az infokat. :) A kérdésedre meg: persze, lehet lakkozni, és mentes lemosóval a lakkot lemosni. A Gel Lac, Easy Off, Base Gel ugyanis Acryl Remowerrel oldható.

Rem. kielégítő választ adtam. :))))

2011. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Senki nem írt arról, hogy a kérdező otthon, magának csinálná...Olvass figyelmesebben.

2011. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!