Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogékszer fiúknak? Bővebben lent.

Fogékszer fiúknak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
19F vagyok kinéztem egy krva jó fogékszert konkrétan egy arany keresztet :D nem vagyok se cigány se néger se boozi a hülyeségekkel kíméljetek.. szerintetek jó? :D kb korombeli fiúk lányok véleménye érdekel, akiknek már csak viagrára áll fel, és 2percnél tovább tart elfújni a szülinapi gyertyákat az ne írjon. köszi puszi.
2011. okt. 27. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon b.uzis, tehát ha nem akarod ezt sugallni magadról, akkor mellőzd. :D
2011. okt. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D sztem olyan zorallos pedig :D
2011. okt. 27. 01:27
 3/8 anonim ***** válasza:
A másik ellenérvem a fogorvos lenne, bár nem tudom mivel jár egy ilyen. :D
2011. okt. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy fiúk szólítsanak le a villamoson akkor ne csináld:D
2011. okt. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rohadtul b.zis, én tuti kiröhögném azt a fiút, akinek ilyen van. Még soha nem is láttam ilyet. De szerintem még lányoknak is gáz.

Ne haragudj, ezt gondolom! :)

25/N

2011. okt. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg bu.zis, nekem az egyik barátnőmnek volt rózsaszín, amikor elsőnek megláttam, azt hittem kajamaradék van a fogában!!!:)
2011. okt. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez picit felesleges flancolás. Ha nagyon tetszik csináld, mert neked kell hogy tetsszen, de szerintem egy szabályos fehér fogsor sokkal többet ér mint hogy ki legyen flancolva.
2011. okt. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

köszi puszi éppen lányos ,és is szoktam mondani ;D


am ha neked tetszik.. am szerintem nemjó

2011. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!