Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen lenne?...

Szerintetek ez milyen lenne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/bubzbeauty#p/u/164/vyQCqFi4n_A

Szeretném kicsit felújítani a külsőmet és ez a haj nagyon megtetszett,csak egy gond van és az nagyon nagy : nekem nagy az orrom,előröl nem is lenne probléma,mert imádnám,de profilból ... hát mit ne mondjak,nem,hogy még nagy is van egy görbület is benne :'(( mára már ott tartok,hogy az utcára is félek kimenni,mert félek,hogy rajtam röhög mindenki,általában próbálom orr vakargatással "dugdosni",de persze nem vakargathatom örökké :D most már csak egy a kérdés,hogy bevállaljam e,vagy esetleg tudtok más valami frizurát?

Nagyon hálás vagyok ha elolvastad,köszönöm


2011. okt. 17. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Látni kellene az arcodat, vagy legalább az orrodat ennek a megítéléséhez.
2011. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]

a hajam fel volt kötve

2011. okt. 17. 22:04
 3/15 A kérdező kommentje:
profilból képet tuti nem fogok csinálni,így is utálok tükörbe nézni
2011. okt. 17. 22:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem látszik görbület, inkább krumplinak tűnik. Jó lett volna egy kép profilból, de annyi baj legyen. Ha piszkálod, csak még látványosabb egyébként, úgyhogy ne piszkáld az orrod.


Az arcodon az orrod ugyan domináns, de ehhez pont jól áll a hosszú nagy haj, mivel erősen tompítja. Szerintem hord leeresztve a hajad és ha göndör, az még jobb is.

2011. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Enyhén hullámos,úgy,hogy az jó :)

Amúgy profilból látszik a görbület,de ha krumpli orrom van akkor meg még jobb..

Köszi szépen,hogy írtál ment a zöld

2011. okt. 17. 22:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2011. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2011. okt. 17. 22:11
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokat változik még az arcod. A szemeid nagyon szépek és legalább annyira dominánsak mint az orrod. növeszd meg a hajad és bámulj sokat, rendben lesz minden hidd el. Azokkal a szemekkel sok pasinak fogd még elcsavarni a fejét.
2011. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,nagyon aranyos vagy.A szememre már mondták már páran,hogy szép,de avval nem sokat érek ha a többi részem ronda,tudom,hogy még rengeteget fogok változni,remélem mostantól pozitív irányba :)
2011. okt. 17. 22:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem ronda a többi részed se, teljesen átlagos 15 éves lány vagy. A szemeid nagyon kifejezőek és nagyon szépek. Engedd le a hosszú göndör hajadat és légy büszke magadra.
2011. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!