Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen lenne?...

Szerintetek ez milyen lenne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/bubzbeauty#p/u/164/vyQCqFi4n_A

Szeretném kicsit felújítani a külsőmet és ez a haj nagyon megtetszett,csak egy gond van és az nagyon nagy : nekem nagy az orrom,előröl nem is lenne probléma,mert imádnám,de profilból ... hát mit ne mondjak,nem,hogy még nagy is van egy görbület is benne :'(( mára már ott tartok,hogy az utcára is félek kimenni,mert félek,hogy rajtam röhög mindenki,általában próbálom orr vakargatással "dugdosni",de persze nem vakargathatom örökké :D most már csak egy a kérdés,hogy bevállaljam e,vagy esetleg tudtok más valami frizurát?

Nagyon hálás vagyok ha elolvastad,köszönöm


2011. okt. 17. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a videóban reklámozott alapozóra lenen szükséged.
2011. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én emlékszek rád. nem te tettél fel kérdést régebben hogy hogy nézel ki? :D

tényleg nem átlagos az orrod, de ezt annyi mindennel lehet palástolni. ráadásul nem is feltétlenül hátrány. egy jó alapozóval, frizurával, jó öltözködéssel, kisugárzással simán elvonhatod az emberek figyelmét erről. fogd fel úgy, hogy van egy különleges ismertetőjegyed. Rihannának is széles orra van, mégis "mindenki" szerint szép. annak ellenére, hogy talán pisze orral még szebb lenne.

ja és szerintem ne takargasd orrvakargatással, mert azzal még jobban felhívod a figyelmet az orrodra. nem értem, miért nem mersz kimenni az utcára. ott biztos, hogy fel sem tűnne senkinek, hogy nagy az orrod. és ha mégis? kit izgat? :D

nálad ezerszer igénytelenebb és rondább emberek vannak. ilyen szempontból semmi gond nincs veled.

2011. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi,hogy írtál :D igen egyszer még régebben írtam ki egy kérdést :$
2011. okt. 18. 17:06
 14/15 anonim ***** válasza:

Tényleg szépek a szemeid...és jól látom,h vöröses a hajad?? :)

szerintem is egy hosszú hullámos haj dukálna hozzád,legalábbis az alapján,ami így hirtelen lejött nekem a stílusodról...:D

nekem rögtön ilyesmi képek ugrottak be: [link]

[link]


szerintem egy kis formázással(esetleg színezéssel) könnyen a hajadra vonhatod a figyelmet,amellett,hogy(szerintem) jól is állna :)

és a szemedet is jól lehet hangsúlyozni!Használd ki és hangsúlyozd az előnyös adottságaidat!:)

2011. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,hogy írtál neked is :)

A hosszú haj nagyon jól jönne,most válltól pár centivel lejjebb ér,de rajta vagyok a témán szedek vitaminokat,ricinusolajat is használok meg Bánfit is,most már csak remélem hatása is lesz majd :D

A stílusomba ezen a téren beletrafáltál :D

És igen jó szemed van,nap/fényben kicsit vöröses,a nap rendesen kiszívta,csak itt már benne voltam a zsírosodott napban :D azért is volt felkötve :)

még egyszer köszönöm mindenkinek aki írt,természetesen ment a zöld

2011. okt. 19. 19:43
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!