Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Palvin Barbarának...

Szerintetek Palvin Barbarának jó alakja van?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 20. 17:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak Palvin Barbarára gondolok, de attól, hogy valaki szép, nem fogja megváltani a világot, ahhoz sokkal több kell, és a kettő közül az egyik játszik kb mindenhol, kinél mi.

Lévai Adrienn (Lea), Szabó Szabyna (Szabybéby), Bori Andika (Hypercica) sem hinném, hogy a 2 szép szemükért szerepelnek újságokban, tv-ben, stb. Mondjuk rájuk kell nézni, nem kell sokat gondolkodni xD"


Ne keverd össze az igazi modelleket(palvin barbi) a r*herongyos k*rvákkal(body sylvyke).

Köszi.

2011. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

ma 13:38

Amit írtam, egyedül a feltornászásra reagáltam, lehet valaki szép, meg csinos, de kizárólag ebből nem lesz PÉNZE (bizonyos értelemben összefügg a külsővel, mert nyilván azért ki kell nézni valahogy, hogy pénzért különböző szolgáltatást nyújtson, de ne menjünk bele), csak hát nagyon divat, ha pasiként x nő nem tetszik, akkor biztos olyat akarok, de nem kaphatom meg, mert egy sz@r vagyok, ha nőként nem tetszik, akkor szintén biztos egy sz@r vagyok, és irigy, mert nem lehetek olyan... Csak pont nem ez volt a téma, mert 1 szót nem szóltam a külsejére, de vegyünk másik példát: hiába tehetséges valaki, vagy van qrva jó hangja, ha valaki nem nyomja hátulról (és itt most lehet venni szó szerint is, meg protekció szempontból), akkor nagyon kicsi az esélye, hogy befusson, mint énekes, és sikeres legyen.

Irigy? Max a pénzükre... De arra tényleg xD

2011. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
igen, jó alakja van, és eszméletlenül gyönyörű lány.
2011. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Felülről a nyakáig OK, de 1.Túl széles a válla

2.Egyáltalán nem szél az alakja,

mert a szép alak nem csak a kar-

csúságtól függ. A szép alaknak

nagyobbak a domborulatai, és

nem ilyen "vonalzó" egyenes.

2011. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
...12L
2011. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
itt írogatjátok, hogy milyen nagy a válla...nem hiszem, h ti tökéletesek vagytok...
2012. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
22:21-es neki nem kell domborodnia mert az hátrány.
2012. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szerintem gyonyoru lany, viszont az alakja nem a legjobb, es a labai kimondottan csunyak szerintem.. http://www.youtube.com/watch?v=iTdNpnB7-Hg&feature=related
2012. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!