Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Palvin Barbarának...

Szerintetek Palvin Barbarának jó alakja van?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 20. 17:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%
Kb semmi nem tetszik rajta, nem tudom, miért, de taszít ez a csaj, és már nagyon unalmas, hogy minden nap van róla vagy 2 kérdés...
2011. okt. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
27%
utalom... semmi nincs benne benasag
2011. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
Legalább ő egy olyan magyar lány akire büszkék lehetünk! tudtam hogy sok irigy kutya van itt gyakorin, na de hogy ennyire??!! aki azt írta hogy : "fuuuj, bénaság, undorító" annak csak azt tudom ajánlani hogy tornássza fel magát addig a modell pályán mint Barbi, és akkor járhat a pofája a gép előtt :)
2011. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem azt mondtuk, hogy nem vagyunk rá büszkék, és, hogy lenézzük, csak azt, hogy mindent megun egy idő után az ember, és a Barbara sem tetszett mindenkinek...
2011. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
*tetszhet. Amúgy az nem a Te és nem is a Barbi hibája, hogy egyesek így fejezik ki magukat. Szokj hozzá. :]
2011. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
20%

19.50

Ne felj:) Mar a fele utamat meg tettem ahoz hogy feltornazzam magam

2011. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
70%

"tornássza fel magát addig a modell pályán mint Barbi, és akkor járhat a pofája a gép előtt :)"

Sajnos nem mindenkinek van protekciója, és nem mindenkinek van gyomra ahhoz, hogy több f@szt fogjon, mint kilincset.

Nem csak Palvin Barbarára gondolok, de attól, hogy valaki szép, nem fogja megváltani a világot, ahhoz sokkal több kell, és a kettő közül az egyik játszik kb mindenhol, kinél mi.

Lévai Adrienn (Lea), Szabó Szabyna (Szabybéby), Bori Andika (Hypercica) sem hinném, hogy a 2 szép szemükért szerepelnek újságokban, tv-ben, stb. Mondjuk rájuk kell nézni, nem kell sokat gondolkodni xD

2011. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó meg itt néhányan iszonyat milyen irigy kutyák vagytok tényleg.Ha a csaj vagy gondolom ,,van rajtad mit fogni",ezért szídod a csinos nőket,tessék tenni kell érte edzőterembe járni vagy táncolj,egyél egészségesen diétázz(szemét kaja:meki,pizza elhagyása),öltözködj nőiesen legyen szép ápolt hosszú hajad ennyi.Jah hogy ez munka,hát igen szépségért DOLGOZNI kell,amit a magyar nem szeret.Semmi sincs ingyen.

Igenis Barbi nagyon szép nő,meg Dundika meg ezek a csajok akiket szidtok,mert szeretnétek rájuk hasonlítani de ehhez tenni is kellene.Vagy ha pasiról van szó azért szidja,mert egy ilyen nőt ahhoz megkapjon neki is bele kell fektetni a munkát keményen:Öltözködés,edzés,egzisztencia kiépítése,célok,önfejlesztés.Csak ehhez meg kellene mozdulni.

Kicsit gondolkodjatok el,ilyen lányokat sokan csak újságokba láthattok és persze titokba rájuk élvezkedtek ebben biztos vagyok.

Tessék kell ilyen csaj TEGYÉL érte.

Ha nő vagy,ilyen akarsz lenni,tessék TEGYÉL érte.

És ne gyertek mindenféle kifogással,nagyon szánalmas.

24F

2011. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó alakja van és aki azt mondja, hogy nem szép, az szimplán csak irigy.
2011. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem alakra nem kimagaslóbb a többi modellnél, de az arca valami gyönyörű, nekem az tetszik benne e legjobban!
2011. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!