Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet nagyobb a mellem ha...

Lehet nagyobb a mellem ha elkezdek mellizomra gyúrni?

Figyelt kérdés
Lányoknak is van mellizmuk a mell alatt, és ha az nagyobb akkor a mell is nagyobb lesz nem?...mekkora növekedést lehet ezzel elérni?
2009. máj. 2. 22:14
 1/6 anonim válasza:
100%

Hát...sztem nem lesz tőle nagyobb a melled mert csak izmosodik de nőni nem fog van olyan barátnőm akinek tiszta izom az egész teste és nincs nagy melle mert izmos:)

De ez az én véleményem:)

2009. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egyáltalán nem lesz nagyobb. Énszerintem különbözik a női mell, és a férfi mell izom. Mivel a nőknek nem azért kell hogy ott legyen, mert csak. Hanem hogy a kisgyerekét szoptassa. Lehet elcsépeltnek hangzik, de így gondolom. Sőt, ha lány vagy és gyúrsz rá, csak csúnyább lesz. Hidd el, láttam már ilyen lányokat, és nem szép látvány.


Mindent összefoglalva nem lesz nagyobb, hanem sokkal csúnyább. És nem is kell hogy nagy mell indák legyenek.


16/F

2009. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
valamivel feszesebb lesz és ha lóg feljebblesz de ez ált. idősebbeknél lesz szal semmi haszna
2009. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyobb biztos nem lesz,ha változik is akkor az ellenkezö irányba.
2009. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát az az a lógás ellen, és a feszessebbé tételnél, jó de még kissebbethet is tőle a mell.A mell szinte csak zsírból áll és ha te elkezdesz rá gyúrni akkor csak lefogja égetni/dolgozni ezt a zsírt.Úgyhogy kb semekkora növekedést nem érsz el ezzel.Azzal tudsz talán, ha masszírozod a melled akkor gyorsabban nő.(de ez attól függ hány éves vagy mert pl 30 évesen már nem nő attólse mert elérte az eredeti méretét)
2009. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb semmiképp, csak feszesebb.
2009. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!