Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha utálom magam?...

Mit tegyek ha utálom magam? Undorotok? Ha sétálok egy utcán, belenézek és majdnem elkezdek bőgni?

Figyelt kérdés
nem tudom, hogy növelhetném az egomat
2010. máj. 20. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd meg magad, vagy légy öngyilkos. Esetleg húzd ki féllábon ezt a néhány tiniévet.
2010. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a bajod magaddal? Mit nem szeretsz magadon?
2010. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is kb. így érzek
2010. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem kezd el aprólékos vmit változtatni magadon.

PL.:fesd ki a körmödet egy szép színnel.menj el fodrászhoz,ápold tápláld a bőrödet mondjuk arcpakolásokkal hogy még frissebben nézzen ki,szerezz be néhány cuccot amiben csinosabban nézel ki.

Mellesleg nem árt ha mondjuk belekezdetsz egy hobbiba,pl sportolj ,a sporttól az endorfin megnő ,frissebb felszabadultabb boldogabb leszel.

Amúgy hány éves vagy? idősebb korra az ember önértékelése sokkal többet javul.

mit nem szeretsz magadon?

2010. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

16 múltam... tudom, hogy ilyen ez a "tini élet"

Igazából régebben hosszabb volt a hajam, aztán levágattam.. szőke lett.. És azon vagyok, hogy megnőljön, de csak azt veszem észre , hogy egyre rövidebb és a semmire várok . ( most válig ér ) Meg régebben volt pár srác akinek tetszettem.. de most 3 hónapja van barátom és kb. nem mondja senki, hogy szép vagyok, "csak" ő. Nem mintha nem lenne elég, csak nem érzem magam szépnek.Mint mindenki én is szeretnék fogyni egy pár kilót, barátnőmmel kitaláltuk, hogy próbálunk figyelni az étrendünkre, elmegyünk futni, bringázni, egy ideig sikerült is, de most már időm sincs... mindig vagy a barátommal vagyok, vagy 16-ig suliba, vagy éppen szakkörön:S Lehet, hogy túlhisztizem.. az is közre játszhat, hogy évvége van és minden évvégi dolgozatot, szintfelmérőt, konpetenciát most írunk.

2010. máj. 20. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj! Úgy látom, nincs komoly gond, ez csak egy átmeneti időszak. Ott a barátod. Szépnek, vonzónak tart. Másképp nem lenne veled...

Lehet, hogy túl sok a dolog mostanában, és nem marad elég időd magadra. Az jó, hogy eljársz futni, biciklizni... De akár egy új frizura, vagy egy új smink kipróbálása is jót tehet testednek-lelkednek. :) Vagy tartsatok a barátnő(i)ddel csajos napot. :D

Fel a fejjel, mindjárt itt a nyár. :D Puszi.

2010. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

igazából vasárnap voltam fodrásznál:D

2010. máj. 20. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mint mindenki én is szeretnék fogyni egy pár kilót..." – Itt van az eb elhantolva! Miért hiszed azt, hogy az természetes dolog, hogy az ember el van hízva, valamint azt, hogy mindenki szeretne fogyni? Normális esetben úgy éli az ember az életét, hogy nem hízik el, nem pedig úgy, hogy az evést használja fel elsődleges örömforrásnak, mert önértékelési zavarai vannak, így dagadt disznó lesz belőle, egyre kevesebb embernek fog tetszeni, így egyre nagyobb válságba kerül, és még többet eszik, hogy a jutalom falatkákkal elűzze a gondokat. Ez egy ördögi kör.


Ha tudod, hogy mik a hibáid, akkor tegyél ellenük. Fogyj le, ha kövér vagy. Ne itt folytass virtuális fogyókúrát, mint sok ezren, hanem csak csináld. Nem kell hozzá semmilyen exra vagy tuti recept.


Attól meg nem vagy kevesebb, ha nem mondják mindennap többször, hogy milyen szép vagy. A férfiak nagy része ezt a bókot soha életében nem hallja, mégis túléli valahogy. Ha pedig mindennap elmondaná valaki, hogy milyen szép vagy az sem számítana semmit, mert mint tudjuk a szépség relatív, így a ló sem csúnya.


Tehát ne várj a bókokra. Felesleges.

2010. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg a pasidnak, hogy több bókot szeretnél, vedd fel egy diktafonnal a bókait, rakd be az MP3 lejátszódba, állítsd loopra, oszt hallgasd egész nap.
2010. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!